سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۷۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کمتر شدن خاموشی های بابرنامه برق در این استان در روزهای آینده در پیک بار مصرفی تابستان خبرداد.

شعار سال: داود راهزادی گفت: باتوجه به تغییر ساعات کاری ادارات در شهرستان‌های هشتگانه این استان و همچنین کاهش‌مصرف برق، مدت زمان خاموشی‌های بابرنامه مدیریت اضطراری در پیک‌بار کاهش می یابد.

وی با اظهار امیدواری از اینکه دمای هوا نیز در روزهای آینده تغییر و هوا کمی خنک‌تر می‌شود، خاطرنشان کرد: نیازمند همراهی تمامی مشترکین برق تا پایان فصل گرم هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: از مشترکین برقی که دارای تفاهمنامه همکاری در روند کاهش مصرف با اعمال خاموشی های مدیریت اضطراری پیک بار هستند نیز می‌خواهیم این تفاهمنامه ها ادامه پیدا کند.

راهزادی تاکید کرد که اگر مشترکین برق در استان کهگیلویه و بویراحمد در زمان پیک بار بین ساعات 11 تا 17 تنها 20 درصد صرفه جویی داشته باشند نیازی به اعمال خاموشی های روزانه نخواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، 250 هزار اشتراک برق در این استان وجود دارد که حدود 190 هزار اشتراک آن خانگی است.

سایت شعار سال، با تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار 15 مرداد 97، کد مطلب: 653185، www.ilna.ir


اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین