سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۷۱۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان گفت: پل شهید بهشتی (سیدی)، بیش از ۹۰ درصد پیشرفت دارد و شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد.

شعار سالمحمدعلی قنبری اظهار کرد: از بهمن‌ماه که در شهرداری حضور پیدا کردم، تکمیل پل شهید بهشتی (سیدی) از اولویت‌های شهردار کرمان و من بوده است.

وی ادامه داد: ساخت این پروژه در بهمن‌ماه سال گذشته حدود ۶۷ درصد پیشرفت داشت که با حل مشکلات پروژه و سرعت‌بخشیدن به کار، اکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت دارد و در شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد.

قنبری گفت: مشکلات حقوقی پروژه حل شده و برای رفع معارض و تعریض معابر اطراف پل هم جلساتی با حضور موسوی، معاون عمرانی استاندار و نصرالله‌پور، مدیر برق منطقه‌ای برگزار شده و قول همکاری داده‌اند تا مسیر آزاد شود.

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان تصریح کرد: پس از بهره‌برداری از پل، پیاده‌رو سمت برق منطقه‌ای اجرا خواهد شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار 16مرداد 97، کدمطلب: 4368067، www.mehrnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین