سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۷۲۳۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با بیان اینکه نظارت بر معادن در شهرستان ها بسیار ضعیف است، گفت: نظارت بر فعالیت معادن در شهرستان‌های استان زنجان تشدید شود.

شعار سال: به نقل از منابع طبیعی استان زنجان خلیل آقاجانلو در جلسه کمیته صندوق توسعه ملی ضمن تاکید بر لزوم بهره مندی از ظرفیت های فرمانداری ها، بخشداری ها و دهیاری‌ها و دستگاه های تاثیرگذار مناطق استان زنجان جهت پیشبرد اهداف حراستی و حفاظتی از منابع طبیعی اظهار کرد: برای موفقیت در اجرای پروژه ها ضروری است تا موضوع آموزش و ترویج مردم محلی مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اعتبارات فنی تصویب شده به بخش منابع طبیعی نسبت به سال های قبل بی سابقه بوده است، تصریح کرد: مسئولین بخش ها و واحدهای اداره کل منابع طبیعی باید در استفاده از منابع مالی و انسانی کاملا هوشمندانه و با دقت رفتار نمایند.

آقاجانلو با بیان اینکه میزان اعتبارات استفاده شده از صندوق توسعه ملی و مزایای این صندوق در راستای شفاف رسانی به عموم مردم در مناطق اطلاع رسانی گردد، با توجه به وضعیت منابع انرژی نیز گفت: صرفه جویی از منابع از جمله آب، برق و ... با توجه به وضعیت نامعلوم اعتباراتی که در آینده تخصیص می یابند باید مورد توجه مسئولین در شهرستان ها باشد.

وی به مسئولین شهرستانی دستور داد تا مسائل مربوط به تمدید پروانه چرا را در روستاهای هدف مورد بررسی و پیگیری قرار دهند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با بیان اینکه نظارت بر معادن در شهرستان ها بسیار ضعیف است، تاکید کرد: مسئولین ادارات منابع طبیعی در شهرستان ها در راستای عمل به وظیفه سازمانی باید به این مهم توجه جدی داشته باشند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ 15 مرداد 97، کد مطلب: 4366897: www.mehrnews.com


اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
0
0
ا.ف75
کلا کشور ما در زمینه نظارتی واقعا کشور قوی ای نیست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
0
0
نظارت ضعیف است و از معادن متاسفانه بسیار بد بهره برداری میشود م.ق 71
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین