سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۷۲۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
محمود حجتی ،وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد:همه مسئولان ستادی و استان ها باید در جهت رشد جهشی کشت‌های گلخانه‌ای نهایت اهتمام و فعالیت شبانه روزی را داشته باشند.
شعارسال: به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های کشاورزی،محمود حجتی در جلسه توسعه شهرک های کشاورزی، تفکر انقلابی را در توسعه کشت های گلخانه‌ای و شهرک های کشاورزی ضروری دانست و از همه مسئولان ستادی و استان ها خواسته در جهت رشد جهشی کشت‌های گلخانه‌ای نهایت اهتمام و فعالیت شبانه روزی را داشته باشند.

وی با اشاره به وضعیت کم آبی حاکم بر کشور،اظهار داشت:ظرفیت های موجود، تجربیات جهانی، فضای جدید اقتصادی، فرصتی را برای توسعه شهرک های کشاورزی فراهم آورده و ضروری است که در این حوزه انقلابی عمل شود.

وزیر جهاد کشاورزی، شرکت شهرک‌های کشاورزی را شرکت توسعه‌ای و با هدف و ماهیت توسعه‌ای معرفی کرد که برای راهبری، مدیریت، روانکاری، بسترسازی و تسهیلگری و سرعت بخشی به توسعه بخش کشاورزی شکل گرفته است.

در این جلسه،مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی گزارشی از مجموعه اقدامات شرکت در شش ماه گذشته و برنامه های پیش رو ارائه و اعلام کرد:همه ظرفیت های شرکت شهرک های کشاورزی و استان ها جهت پیشرفت برنامه‌های شرکت از جمله توسعه کشت های گلخانه‌ای به کار خواهد گرفت.

علی اشرف منصوری در بخشی از این گزارش به اقدامات انجام شده در زمینه واگذاری‌ها، مطالعات و ایجاد زیرساخت ها و واحدهای در حال بهره برداری و ساخت و جوازهای تاسیس صادره، مستندسازی اموال، جذب منابع بانکی و در آمدهای وصولی و… اشاره و عنوان کرد: با تصویب ۴۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی طی شش ماه گذشته،تصویب این میزان تسهیلات نسبت به سه سال قبل از رشد ۴۳۰ درصدی برخوردار بوده است.

در این جلسه، معاونین برنامه ریزی و اقتصادی و امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گزارشی از برنامه‌های این وزارت برای توسعه کشت های گلخانه‌ای ارائه کردند.


شعارسال ، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت وزارت جهاد کشاورزی ، تاریخ انتشار 16 مرداد 97 ، maj.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین