سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۷۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱
دبیرخانه جشنواره در حال حاضر فعال بوده و در حال مذاکره با شورای سیاست‌گذاری جهت برنامه‌ریزی برای تهیه فراخوان جشنواره و پذیرش آثار عزیزان است.

شعارسال: پیرو تماس‌های مکرر و مراجعه‌ فیلمسازان عزیز و هنرمندان گرامی در ارتباط با برگزاری سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی دبیر اجرایی جشنواره اظهار داشت: دبیرخانه جشنواره در حال حاضر فعال بوده و در حال مذاکره با شورای سیاست‌گذاری جهت برنامه‌ریزی برای تهیه فراخوان جشنواره و پذیرش آثار عزیزان است.

هنرمندان ارجمند می‌‌توانند در صورت نیاز از طریق تماس با شماره 82893030 و یا مراجعه حضوری به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (نیایش)، خیابان ارمغان غربی، پلاک 68، طبقه چهارم، با دبیرخانه جشنواره در ارتباط باشند.

بدیهی‌است پس از اتمام برنامه‌ریزی برای برگزاری دوره بعدی جشنواره، مراتب طی فراخوان در رسانه‌های مختلف اطلاع‌رسانی می‌گردد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت بانک پاسارگاد ، تاریخ انتشار: 11 مرداد 1397 ، کدخبر: 701 ، www.bpi.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین