سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۷۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
در بازرسی از یک انبار در بندرعباس مشخص شد ۸۴ کانتیر کاغذ چاپ و تحریر اعلام موجودی نشده است.

شعار سال: رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: در بازرسی از دفاتر یک انبار اسناد نگهداری ۸۴ کانتینر کاغذ به وزن يک میلیون و ۲۶۰ هزارکیلو و ارزش بیش از هفت میلیارد تومان ثبت شده، اما این موجودی به سازمان صنعت معدن و تجارت استان گزارش نشده است.
بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با احتکار و اختفای کالا مسئولان انبار‌های استان باید اول تا پنجم هر ماه موجودی کالای انبار شده را به این اداره اعلام کنند.
عبدالرضا پیروی منش افزود: این مقدار کاغذ چاپ و تحریر احتکار محسوب و صاحب انبار به پرداخت هفت میلیارد و دویست میلیون تومان جریمه محکوم شد.
عبدالرضا پیروی منش گفت: در بازرسی از انبار هم خروج ۸۲ کانتینر ثبت شده، اما مقصد محموله نامعلوم است.
وی گفت: با هماهنگی قضات تعزیرات حکومتی استان موجودی دو کانتینر کاغذ باقیمانده در محوطه انبار توقیف و تحقیقات برای یافتن متخلفان احتمالی ادامه دارد.شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صداوسیما، تاریخ 19 مرداد 97، کد مطلب: 2197853: www.iribnews.ir


اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین