سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۸۱۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
یک رسانه رژیم صهیونیستی به ناکارآمدی سامانه گنبد آهنین این رژیم در رهگیری موشک های مقاومت فلسطین اذعان کرده است.
شعار سال: یک رسانه رژیم صهیونیستی به ناکارآمدی سامانه گنبد آهنین این رژیم در رهگیری موشک های مقاومت فلسطین اذعان کرده است.

 یک رسانه رژیم صهیونیستی به ناکارآمدی سامانه گنبد آهنین این رژیم اشاره کرده است.

روزنامه صهیونیستی «کالکالیست» نوشته است: سامانه گنبد آهنین که اسرائیل در نزدیکی غزه مستقر کرده است فقط ۳۰ موشک فلسطینی ها را از ۱۸۰ موشکی که حماس و دیگر گروههای فلسطینی شلیک کرده اند، رهگیری کرده است.

شبکه تلویزیونی «کان» رژیم صهیونیستی نیز با اشاره به حملات موشکی گروههای مقاومت نوشته است: دهها نفر زخمی شده اند که بیشتر آنها را کارگران تایلندی که در شهرک های اطراف غزه هستند، تشکیل می دهند.

روزنامه صهیونیستی معاریو نیز به نقل از آلون دیویدی شهردار شهرک سدیروت در اطراف غزه آورده است که شهرک نشینان ازحالت نه جنگ و نه صلح کنونی به شدت احساس ترس می کنند و به طور دایم در وحشت به سر می برند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: 20 مرداد 1397، کدخبر: 4371618 ، www.mehrnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین