سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۱۴۶۱
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۶
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین از آغاز ثبت نام متقاضیان ارائه سرویس های مدارس در این شهرستان خبر داد و گفت: ارائه گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و معاینه فنی الزامی است.

شعارسال: حسن خوانساریان صبح شنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران از طرح ثبت نام متقاضیان ارایه سرویس های مدارس در ورامین خبر داد و اظهار داشت: تکالیفی در حوزه سرویس مدارس بر عهده شهرداری‌ها و آموزش و پرورش است که منطبق با اعلام نیاز آموزش و پرورش، شهرداری‌ها موظفند ناوگان مناسب، به تعداد مورد نیاز و با رانندگانی که صلاحیت‌های لازم را دارند و یا شرکت‌های مجاز که می‌توانند در حوزه سرویس مدارس خدماتی ارائه دهند را گزینش کنند.

خوانساریان افزود: رانندگانی که قرار است تحت قالب شرکت‌ها، خدمات حمل و نقل دانش آموزی ارائه سرویس دهند بایستی گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد، سلامت جسم و سلامت روان داشته باشند و خودروی آنها نیز معاینه فنی داشته باشد.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین افزود: همه رانندگان اتوبوس و مینی بوس که متقاضی ارائه سرویس مدارس هستند می توانند از امروز سوم شهریور ماه به سازمان اتوبوسرانی ورامین جهت تکمیل فرایند ثبت نام مراجعه کنند تا در زمان مشخص بتوانند در سرویس دهی به دانش آموزان موثر باشند.

خوانساریان در ادامه با بیان اینکه همه سرویس های مدارس باید از سیستم گرمایشی استاندارد برخوردار باشند گفت: در غیر اینصورت از ادامه کار آنها برابر ضوابط جلوگیری خواهد شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار: 3 شهریور 1397 ، کد خبر: 4383636، www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین