سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۲۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۵
هند، از جمله کشورهایی است که تولید فیلم در سراسر مناطق این کشور رواج دارد، همچنین دارای تنوع چشم‌انداز و مکان‌های مختلفی بوده و به عنوان مقصدی جذاب برای تولید فیلم‌های بین‌المللی و داخلی است.

شعارسال: سینمای هند نقش مستقیم و غیرمستقیمی در رشد گردشگری هند دارد.

بنابراین، صنعت رسانه و سرگرمی به شکل‌های مختفی بر گردشگری تاثیر می‌گذارد و از چشم‌اندازهای مختلفی از جمله زبان، مذهب، غذا، موسیقی و جشنواره‌ها در این زمینه آگاهی می‌رساند.

گردشگری سینمایی ابزاری مناسب برای بازاریابی مقصد است و با ارائه فرصت‌های جدید مانند برگزاری تور، موزه، نمایشگاه و تالیف جاذبه‌های توریستی مرتبط با فیلم‌ها، گردشگر را جذب می‌کند.

گردشگری فیلم نیز نوعی گردشگری است که در نتیجه تولید فیلم و پخش آن در سینما، ویدئو یا تلویزیون است.

قرار گرفتن در زیر چتر گردشگری فرهنگی، گردشگری سینمایی را به عنوان یک پدیده رو به رشد در سراسر جهان تبدیل کرده است که در افزایش سفرهای بین‌المللی موثر است.

برای مثال کشور نیوزلند، بعد از پخش سه گانه ارباب حلقه‌ها به یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری جهان تبدیل شده است.

از مزایای گردشگری سینمایی این است که توریست یک مقصد یا جاذبه را انتخاب می‌کند، به این دلیل که در تلویزیون، فیلم یا پرده‌ی سینما به نمایش درآمده است.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: 8شهریور1397 ، کدخبر: 97060703922: www.isna.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین