سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۴۰۵۳
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۶
وکاتیو نوشت:" در یک سنت غیرمعمول، شما در ایران می‌توانید طول ازدواج خود را مشخص کنید. از چند ماه تا ۹۹ سال".

شعارسال: روزنامه سان برخی زنانی که ازدواج موقت می‌کنند را به تن‌فروشی متهم کرد که از طریق این نوع ازدواج هم درآمد کسب می‌کنند و هم از شریعت اسلامی تخطی نمی‌کنند. 

ده‌ها رسانه بزرگ و کوچک غربی تقریبا به طور روزانه اخبار گوناگونی درباره ایران منتشر می‌کنند. با اطمینان می‌توان گفت که بخش اعظم این اخبار، که عمدتا سیاسی هستند، جنبه منفی دارند. حتی آن دسته از گزارش‌هایی که ظاهرا اجتماعی هستند، باز هم به نوعی یک تصویر متاثر از فضای سیاسی ایران را القا می‌کند. در ادامه این گونه اخبار، روزنامه بریتانیایی سان در گزارشی به ازدواج موقت در ایران پرداخت و تصویر نامطلوبی از ایران ارائه کرد. سان مدعی شد برخی زنانی که ازدواج موقت انجام می‌دهند، تن‌فروش هستند که برای اجتناب از شلاق، "ازدواج‌های حلال سه دقیقه‌ای" به مشتریان می‌فروشند تا بتوانند به طور قانونی رابطه جنسی داشته باشند.

این روزنامه ازدواج موقت را "مفری" دانسته است که به مردان اجازه می‌دهد، به طور موقت چند همسر داشته باشند. در واقع بر اساس تصویری که این روزنامه ارائه کرده، در ازدواج‌های موقت مردان به دنبال بهره‌مندی از لذت‌ها و زنان به دنبال کسب درآمد هستند. به گفته سان، وبسایتی به نام ... وجود دارد که به مردان اجازه می‌دهد گزینه‌های گسترده‌ای از "عروس‌ها" را پیدا کنند. در این وبسایت، مردان می‌توانند درباره وضعیت قیمت ماشین‌شان مباهات کنند. زیرا ماشین سمبل مهمی در ایران شده است.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت فرارو، تاریخ انتشار: 13شهریور1397 ، کدخبر: 372928: www.fararu.com


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین