سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۴۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۵
رئیس اتحادیه بنکداران، برنج و حبوبات گفت: دو کشتی بار روغن در راه ایران و بر روی آب‌های کشور است بنابراین تا قبل از شروع ماه محرم مشکل روغن در بازار حل خواهد شد.

شعارسال: محمد آقاطاهر رئیس اتحادیه بنکداران، برنج و حبوبات، در خصوص مشکلات پیش آمده برای تامین روغن در کشور اظهار کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت به اتحادیه‌ها قول چند روزه داده‌اند که مشکل روغن را حل کنند.

وی افزود: یکی از کارخانه‌های اصلی کشور به صورت قطره چکانی روغن را وارد بازار می‌کند اما کارخانه‌های دیگر تاجایی که بتوانند در حال تامین روغن بازار هستند.

آقاطاهر گفت: کم شدن روغن در بازار صحت دارد که ما در حال پیگیری و رفع مشکل هستیم.

رئیس اتحادیه بنکداران، برنج و حبوبات در ادامه تصریح کرد: دو کشتی بار روغن در راه ایران و بر روی آب‌های کشور است لذا تا قبل از شروع ماه محرم مشکل روغن در بازار حل خواهد شد.

آقاطاهر در رابطه با موضوع احتکار روغن تشریح کرد: کارخانجات نمی‌توانند دست به احتکار بزنند و دلیل توزیع قطره چکانی روغن نبود مواد اولیه برای تامین کارخانه‌ها و مشکلات تولید است که این مشکل در همین چند روز آینده حل خواهد شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا ، تاریخ انتشار: 15 شهریور 1397 ، کد خبر: 665360 ، www.ilna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین