سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۴۷۸۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
نماینده آستارا درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای استاندار درحال ارتقای هم حزبی هایش است و به ظن ایشان این کار درست است، گفت: نقص این کار در جایی است که صرف هم حزبی یا هم سوی استانداربودن، دلیل نمی شود که آن فرد برای پستی صلاحیت هم داشته باشد.

شعارسال:نماینده آستارا درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای استاندار درحال ارتقای هم حزبی هایش است و به ظن ایشان این کار درست است، گفت: نقص این کار در جایی است که صرف هم حزبی یا هم سوی استانداربودن، دلیل نمی شود که آن فرد برای پستی صلاحیت هم داشته باشد.

ولی داداشی درگفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به اینکه از غرب تا شرق گیلان بالاخره انسان های فرهیخته و اهل سیاست می توانند بیایند در جایگاه سیاسی فعالیت کنند، اظهارکرد: مسئولان بومی با ظرفیت های استان بیشترآشنا هستند؛ کسی که از خارج استان بیاید باید با ظرفیت های استان، تازه آشنا شود و این به نفع استان نخواهد بود.

وی با تصریح براینکه بنا برعرف، در تمامی نقاط کشور، از نیروی بومی استفاده می کنند، افزود: در جایی که نیروهای بومی توانمند نباشد استفاده از نیرو های غیربومی بلامانع است، اما استان ما پر از نیروهای توانمند است.

نماینده مردمِ آستارا درمجلس شورای اسلامی نیروهای بومی را در اولویت بکارگیری دانست و گفت: اگر جایی نیروی بومی توانمند نباشد از نیروهای غیربومی نیز می شود استفاده کرد.

داداشی تصریح کرد: من صد در صد مخالف نیروی غیربومی نیستم، بالاخره غیربومی هایی بودند که آمدند و در استان کار کردند و خود گیلانی ها هم به جاهای دیگر رفتند و مثمر ثمر واقع شدند.

رییس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه آقای استاندار درحال ارتقای هم حزبی های خویش است و به ظن و گمان ایشان این کار درست است، افزود: نقص این کار در جایی است که صرف هم حزبی یا هم سوی استانداربودن، دلیل بر این نمی شود که برای پستی صلاحیت آن را هم داشته باشد.

نماینده آستارا درمجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه باید از نیروهای توانمند و نیروهایی که صلاحیت دارند، استفاده کرد، گفت: نظرم این نیست که آقای استاندار از نیروهای مخالف ومنتقد دولت استفاده کند، بلکه هر دولت و هراستانداری که بر سر کار می آید از نیروهای هم سو که صلاحیت دارند استفاده کند و من این صحبت را از روی دلسوزی می گویم و این حرف من درحساب نقد نیست چون اگر بخواهیم نقد کنیم جای نقد بسیار در رابطه با عملکرد یکساله آقای استاندار وجود دارد.

داداشی همگرایی و اتحاد دراستان و کشورمان را از نیازهای مدیریت درکشور عنوان کرد وافزود: من بخاطر همین مسائل بسیاری از انتقادات را فاکتور گرفتم .

وی گفت: به عنوان یک برادر به آقای استاندار توصیه می کنم که از نیروهایی که صلاحیت دارند استفاده کنند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت رویدادگیلان، تاریخ انتشار14شهریور، کدخبر: 12824،. www rooydadegilan.ir

اخبار مرتبط
برگزیده ها
خواندنیها و دانستنیها
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
0
0
ا.ف75
این عین این میمونه که ما اداره یک نقطه از ایران رو بدیم دست خارجی ها:)
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین