سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۵۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
درصورت سرقت كلي خودرو، بیمه‌گر طي چه مدت مي‌بايست خسارت بیمه‌گذار (ذینفع) را بپردازد؟

شعار سال:

سوال:

درصورت سرقت كلي خودرو، بیمه‌گر طي چه مدت مي‌بايست خسارت بیمه‌گذار (ذینفع) را بپردازد؟

 پاسخ:

از زمان اعلام خسارت و تشکیل پرونده در شرکت بیمه، استناد به بند الف ماده19 آئين‌نامه 53 شوراي عالي بيمه مصوب 09/12/1384(شرح قوانین اشاره شده در سوال47)، چنان‌چه خودرو کشف نگردد طي مدت شصت روز (دو ماه) از زمان سرقت، خسارت پس از انتقال سند و تکمیل مدارک طبق سوال 51 قابل پرداخت خواهد بود و شرکت‌های بیمه مکلفند پس از قبول خسارت و گذشت مدت زمان 60 روز و تکمیل مدارک، حداکثر طی مدت 15 روز خسارت را پرداخت نمایند.

سایت شعار سال، با تلخیص و اضافات برگرفته از سایت بیدبرگ، تاریخ انتشار -، کد مطلب: -، www.bidbarg.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین