سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۶۰۱۴
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۰
معاون صید سازمان شیلات ایران با بیان اینکه سه کشتی صیادی متخلف در آب‌های شهرستان جاسک توقیف شد، خاطرنشان کرد: این کشتی‌ها در زمان اجرای طرح دریابست و شبانه در آب‌های شهرستان جاسک ماهی صید می‌کردند.در اجرای طرح دریابست از ۱۵ شهریور ماه به مدت ۴۵ روز صید آبزیان در آب‌های خلیج‌فارس و دریای عمان ممنوع اعلام شده است.

شعارسال: معاون صید سازمان شیلات ایران با بیان اینکه سه کشتی صیادی متخلف در آب‌های شهرستان جاسک توقیف شد، خاطرنشان کرد: این کشتی‌ها در زمان اجرای طرح دریابست و شبانه در آب‌های شهرستان جاسک ماهی صید می‌کردند.

به گزارش ایسنا، شاپور کاکولکی در این خصوص افزود: با توجه به مستندات اعلام شده خبرنگار صدا و سیما از موقعیت کشتی‌ها و اعلام مرکز مانیتوریگ مرکز شیلات ایران سه فروند از کشتی‌های صیادی صنعتی که در محدوده روستای بیاهی جاسک به علت تخلف از قوانین، ماهی صید می‌کردند توقیف شدند.

وی با بیان اینکه توقیف این شناورها به وسیله بی سیم به نیروهای حفاظت از آبزیان اعلام شد، اظهار کرد: با شناورهای متخلف صید صنعتی به شدت برخورد می‌شود.

کاکولکی عنوان کرد: در اجرای طرح دریابست از ۱۵ شهریور ماه به مدت ۴۵ روز صید آبزیان در آب‌های خلیج‌فارس و دریای عمان ممنوع اعلام شده است.


سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا ،تاریخ انتشار 22شهریور 97، کدمطلب: 97062211315، www.isna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین