سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۸۸۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
استاندار هرمزگان گفت: در امر مبارزه با مواد مخدر علاوه بر مقابله با قاچاقچیان، باید رویکرد اجتماعی داشته باشیم.استاندار هرمزگان بر لزوم جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهرها تاکید کرد و افزود: نیاز است کمپ و مرکز مناسبی جهت درمان این افراد مبتلا به اعتیاد مواد مخدر در بندرعباس راه اندازی و پس از درمان، این افراد تحت آموزش قرار گیرند.

شعار سال: دکتر فریدون همتی در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان بر اهمیت توجه به مسائل و مشکلات اجتماعی تاکید کرد و بیان داشت: اعتیاد به مواد مخدر از عوامل اصلی بروز دیگر آسیب های اجتماعی است.

وی ادامه داد: در امر مبارزه با مواد مخدر علاوه بر مقابله با قاچاقچیان، باید رویکرد اجتماعی داشته باشیم و از ظرفیت های آحاد جامعه جهت پیشگیری از اعتیاد بهره ببریم.

استاندار هرمزگان بر لزوم جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهرها تاکید کرد و افزود: نیاز است کمپ و مرکز مناسبی جهت درمان این افراد مبتلا به اعتیاد مواد مخدر در بندرعباس راه اندازی و پس از درمان، این افراد تحت آموزش قرار گیرند.

همتی خواستار بررسی مسائل مختلف حوزه مبارزه با مواد مخدر در کمیته های تخصصی این شورا شد و تصریح کرد: باید پیشنهادات کاربردی از سوی کمیته ها جهت تصویب به شورا ارائه شود.

وی گفت: شورای مبارزه با مواد مخدر باید توسط فرمانداران در شهرستان ها نیز فعال و از تمامی امکانات در راستای تحقق اهداف این حوزه استفاده شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا تاریخ انتشار 4 مهر 97، کدمطلب: 757269، www.borna.news


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین