سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۸۹۸۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۰
استاندار بوشهر گفت: شرکت پخش فرآورده‌های‌ نفتی این استان مکلف شده تا اوائل هفته آینده نرخ سوخت شناورهای تجاری مصوب هیات دولت را در این استان اجرایی کند.وی گفت: در این ارتباط نرخ سوخت این شناورها در استان بوشهر تا هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود تا مشکل لنج‌داران و ملوانان در سواحل استان بوشهر برطرف شود.

شعار سالعبدالکریم گراوند در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر گفت : برای رونق بخشی به صنعت تجارت دریایی، تسریع در صادرات و تامین مایحتاج عمومی جامعه، نرخ سوخت شناورهای تجاری در هیات دولت تصویب شد که باید برای رونق بخشیدن به فعالیت تجارت دریایی این مصوبه عملیاتی و اجرایی شود.

وی بیان کرد: شناورهای تجاری افزون بر تامین مایحتاج عمومی بندرنشینیان نقشی مهم در صادرات کالا دارند.

گراوند اظهار داشت: علاوه بر صید و صیادی بسیاری از مردم ساحل نشین استان بوشهر از طریق تجارت دریایی امرار معاش می‌کنند که باید تسهیلات لازم در این زمینه توسعه یابد.

وی گفت: در این ارتباط نرخ سوخت این شناورها در استان بوشهر تا هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود تا مشکل لنج‌داران و ملوانان در سواحل استان بوشهر برطرف شود.

استاندار بوشهر در ارتباط با فعالیت های این استان در موضوع مبارزه با قاچاق کالا گفت: تلاش شبانه‌روزی دست اندرکاران مبارزه با قاچاق اعم از تعزیرات حکومتی، نیروی امنیتی و انتظامی، دریابانی، سپاه، گمرک و دیگر دستگاه‌ها قابل تقدیر است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا تاریخ انتشار 4 مهر 97، کدمطلب: 757342، www.borna.news


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین