پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۹۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵
پرچم هر کشور تابع استانداردهای ترسیمی و نوشتاری خاص است.کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی، نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم نیز تلقی می شود. متاسفانه مشغله زیاد مدیران دستگاه های اجرایی، شرایط را برای برخی کم توجهی های غیر عامدانه در این خصوص فراهم کرده است. بعنوان نمونه،سایت معاون اول رئیس جمهور و وبسایت رسمی هیئت دولت ، نشان دهنده مشکی بودن آرم الله وسط پرچم است.اشتباهی غیرعامدانه که حداقل از این تشکیلات انتظار نمی رفت که بدان توجه نداشته باشند.
شعار سال : پرچم هر کشور تابع استانداردهای ترسیمی و نوشتاری خاص است.کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی، نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم نیز تلقی می شود. متاسفانه مشغله زیاد مدیران دستگاه های اجرایی، شرایط را برای برخی کم توجهی های غیر عامدانه در این خصوص فراهم کرده است. بعنوان نمونه،سایت معاون اول رئیس جمهور  و وبسایت رسمی هیئت دولت، نشان دهنده مشکی بودن آرم الله وسط پرچم است. اشتباهی غیرعامدانه که حداقل از این تشکیلات انتظار نمی رفت که بدان توجه نداشته باشند.لازم به ذکر می باشد که این بررسی در تاریخ(8 مهر 1397) صورت گرفته است.

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شعارسال

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین