سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۹۸۲۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۳
یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به ساخت داروهایی برای درمان بیماری‌های خاص شده است.این شرکت دانش‌بنیان مرکز سلول‌درمانی را با قابلیت پذیرش 3000 بیمار در سال ساخته است و با هدف تأسیس چندین مرکز سلول‌درمانی توسعه کاربردهای جدید سلول‌درمانی، انتقال تکنولوژی سلول‌درمانی و کارخانه سلول‌درمانی در داخل و خارج کشور کار خود را آغاز کرده است.

شعارسال:فعالیت جوانان نخبه درشرکت‌های دانش بنیان در کنار طرح‌های استارت آپی سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در این شرکت‌ها بپردازد.

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به تولید داروهایی بر پایه سلول درمانی برای درمان بیماری‌های مختلف شده است.

این شرکت دانش‌بنیان مرکز سلول‌درمانی را با قابلیت پذیرش 3000 بیمار در سال ساخته است و با هدف تأسیس چندین مرکز سلول‌درمانی توسعه کاربردهای جدید سلول‌درمانی، انتقال تکنولوژی سلول‌درمانی و کارخانه سلول‌درمانی در داخل و خارج کشور کار خود را آغاز کرده است.

داروهایی که بیماری‌های لاعلاج را درمان می‌کند

این شرکت که زیرمجموعه ستاد فرمان امام و بنیاد برکت است، توانسته است به بالاترین کیفیت در حوزه سلول‌درمانی و بهتر شدن زندگی افراد کمک کند. این شرکت با تکنولوژی سلول‌درمانی امید تازه‌ای را در راستای درمان بیماری‌های لاعلاج به مردم داده است.

محصولات این شرکت در زمینه سلول‌درمانی به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند و به کمک این داروها می‌توان امید تازه‌ای را در ترمیم بافت‌های آسیب دیده بدن ، به افراد منتقل کرد.

داروهایی که بر مبنای سلول‌درمانی ساخته می‌شوند می‌توانند بافت مغز استخوان، چربی، قلب، پوست و سایر بافت‌های بدن را ترمیم کنند و روند درمان آنها را تسریع ببخشند.

بسیاری از بیمارانی که دچار عارضه‌های قلبی هستند به کمک داروهای دانش‌بنیان این شرکت می‌توانند بیماری خود را درمان کنند، همچنین امروزه برای ترمیم سلول‌های پوستی و یا سیستم عصبی بدن باید از داروهایی استفاده کرد که مطمئن بود می‌توانند بافت بدن را ترمیم کنند که این شرکت دانش‌بنیان روش تازه‌ای را به بیمارانی که دچار دردهای آرتروزی، قلبی و عروقی و یا بسیاری از بیماری‌های دیگر هستند، داده است.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 9مهر 1397 ، کدخبر: 1841525،www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین