سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۰۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۰
سید«علی آقازاده» در شورای هماهنگی معادن استان، با اشاره به موضوع یک درصد فروش معادن و فرآورده‌های معدنی، اظهار کرد: در برخی معادن راه دسترسی به معدن به طور کامل تخریب شده که در این رابطه مسئول معدن باید عوارض و موارد مربوط به خسارت جاده‌ای که با تردد ماشین‌آلات مربوط به معدن ایجاد می‌شود را بر عهده بگیرد در غیر این صورت برخورد قانونی با وی انجام می‌شود .وی افزود اجازه آسیب به امنیت شغلی معادن و معدن‌کاران را نمی‌دهیم و بر اساس نظرات کارشناسی از حوزه کسب و کار در حوزه معدن حمایت ویژه می‌کنیم.

شعارسال: استاندار مرکزی گفت: اجازه آسیب به امنیت شغلی معادن و معدن‌کاران را نمی‌دهیم و بر اساس نظرات کارشناسی از حوزه کسب و کار در حوزه معدن حمایت ویژه می کنیم.

 سید«علی آقازاده» در شورای هماهنگی معادن استان، با اشاره به موضوع یک درصد فروش معادن و فرآورده‌های معدنی، اظهار کرد: در برخی معادن راه دسترسی به معدن به طور کامل تخریب شده که در این رابطه مسئول معدن باید عوارض و موارد مربوط به خسارت جاده‌ای که با تردد ماشین‌آلات مربوط به معدن ایجاد می‌شود را بر عهده بگیرد در غیر این صورت برخورد قانونی با وی انجام می‌شود.

وی افزود: اجازه آسیب به امنیت شغلی معادن و معدن‌کاران را نمی‌دهیم و بر اساس نظرات کارشناسی از حوزه کسب و کار در حوزه معدن حمایت ویژه می‌کنیم.

استاندار مرکزی با اشاره به این‌که شناسایی معادنی که به محیط‌زیست این استان خسارت وارد می‌کنند امری ضروری است، گفت: شناسایی این معادن باید مورد توجه جدی قرار گیرد. در عین حال که در حمایت از امنیت شغلی معدن‌کاران کوتاهی نخواهیم کرد، اما سلامت مردم نیز برای ما اهمیت داشته و از آن نخواهیم گذشت.

آقازاده خاطرنشان کرد: برخی معادن خسارت‌های زیادی را به استان وارد می‌کنند و در عین حال هیچ سودی هم برای استان ندارند. در این رابطه باید دریافت وصولی از این معادن از شنبه ۱۴ مهرماه مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی یادآور شد: چون برخی معادن سبب تخریب محیط زیست، طبیعت و جاده می‌شوند باید با فعالیت این قبیل معادن برخورد قاطع شود هم‌چنین تدابیر ویژه‌ای در این‌باره اتخاذ شود.


سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا،تاریخ انتشار 13مهر 97، کدمطلب: 97071307230، www.isna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین