سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۱۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۰
این زیر گروه پزشکی شامل سه رشته دکترای حرفه ای پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و علاوه بر آن رشته های کارشناسی و کاردانی زیرگروه پزشکی مثل علوم آزمایشگاهی، پرستاری، مامایی و... است. علاوه بر این رشته ها، رشته دامپزشکی هم در این اعلام نتیجه است.

شعار سالپس از اعلام نتایج کنکور، برخی از داوطلبینی که احتمالا نتیجه مطلوب‌شان را بدست نیاوردند و برخی که هر چند در رتبه مجاز شده اند اما با توجه به انتخاب رشته نتوانسته اند در کد رشته های مورد علاقه قبول شوند در فکر اعلام زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه ها هستند. در این میان داوطلبان علاقه مند به رشته های پزشکی شاید بیش از افراد دیگر به دنبال اخبار تکمیل ظرفیت هستند. دانشگاه آزاد از ممنوعیت تکمیل ظرفیت دانشگاه های دولتی استفاده کرده و شرایط جدیدی را اخیرا منتشر کرده.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات اعلام نتایج جدید برای رشته محل های زیرگروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و نحوه ثبت نام را تشریح کرد. شاهانی در خصوص اعلام نتایج جدید برای رشته ­­های پزشکی سال 97 این دانشگاه گفت: با توجه به اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ 25 شهریور، برخی از داوطلبان در دانشگاه دولتی پذیرفته شدند. در نتیجه بخشی از ظرفیت زیرگروه پزشکی خالی ماند و ما اعلام دیگری امروز (چهارشنبه 11 مهر) داشتیم تا این باقی مانده ظرفیت زیرگروه پزشکی را کامل کنیم.

کدام رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت دارند؟ +اینفوگرافی

او اشاره کرد: این زیر گروه پزشکی شامل سه رشته دکترای حرفه ای پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و علاوه بر آن رشته های کارشناسی و کاردانی زیرگروه پزشکی مثل علوم آزمایشگاهی، پرستاری، مامایی و... است. علاوه بر این رشته ها، رشته دامپزشکی هم در این اعلام نتیجه است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرنامه دانشجویان ایران تاریخ انتشار 13مهر 97، کدمطلب: 284992، www.iusnews.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین