سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۱۳۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) را بررسی و تصویب کردند. در جریان رای گیری درباره لایحه CFT، یک نماینده مخالف لایحه را پاره و به سمت صورت لاریجانی پرتاب کرد.

شعارسال:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) را بررسی و تصویب کردند. در جریان رای گیری درباره لایحه CFT، یک نماینده مخالف لایحه را پاره و به سمت صورت لاریجانی پرتاب کرد.

 در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی CFT «لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم» هنگام قرائت این لایحه بعضی اعضای جبهه پایداری از جمله مجتبی ذوالنور، موسوی لارگانی، دهقانی فیروزآبادی، کریمی قدوسی و سالک مقابل جایگاه هیأت رئیسه مجلس ایستادند و با در دست داشتن پلاکاردهایی از دیگر نمایندگان خواستند که به این لایحه رأی منفی دهند.

در ادامه برخی دیگر از نمایندگان که خواهان تصویب این لایحه بودند مقابل جایگاه هیأت ایستادند خواستار رأی مثبت به این لایحه شدند.

علی لاریجانی که ریاست مجلس را بر عهده داشت، تذکر داد: چون نمایندگان به رأی‌گیری علنی رأی ندادند؛ رأی‌گیری مخفی خواهد بود.

هنگام تذکر لاریجانی سید محمد جواد ابطحی متن لایحه CFT را پاره کرد و با فریاد از دیگر نمایندگان خواست که رأی ندهند. وی علاوه بر لایحه آئین نامه مجلس رو هم پاره کرد.
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت اقتصاد آنلاین، تاریخ انتشار15مهر 97، کدخبر: 305763، www.eghtesadonline.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین