سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۱۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۸
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: تاکنون ۸۰ هزار مورد هم پوشانی‌ توسط سازمان نیروهای مسلح حذف شده است.
شعارسال: مهندس طاهر موهبتی با اشاره به اهمیت رفع هم پوشانی‌های بیمه‌ای، گفت: رفع هم‌پوشانی بیمه‌ای یکی از اقدامات مهم سازمان بیمه سلامت است؛ البته مهم‌تر از رفع هم پوشانی‌های بیمه‌ای موجود، جلوگیری از ایجاد هم‌پوشانی جدید است.

وی افزود: میزان هم‌پوشانی سازمان بیمه سلامت با سازمان تامین اجتماعی، ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار و سازمان نیروهای مسلح حدود ۲۰۰ هزار نفر بود. همچنین در بیمه روستاییان ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار و بیمه رایگان ۹۰۰ هزار هم پوشانی وجود داشت که در حال رفع آن هستیم؛ به طوری که تاکنون ۸۰ هزار مورد هم‌پوشانی‌ توسط سازمان نیروهای مسلح حذف شده است.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، موهبتی استحقاق سنجی را نیز یکی از اقدامات در جهت رفع هم‌پوشانی عنوان کرد و گفت: با این اقدام در هنگام دریافت خدمت، هم‌پوشانی‌ها کنترل می‌شود.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: با همکاری سازمان تامین‌اجتماعی از ایجاد هم پوشانی جدید جلوگیری کردیم. کمیته امدادامام خمینی (ره) نیز ظرف یک ماه آینده در این زمینه همکاری خواهد داشت تا اطلاعات برخط بین سازمان‌های بیمه‌گر پایه ایجاد شود.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ انتشار: 17 مهر 1397 ، کدخبر: 97071709634 ، www.isna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین