سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۱۹۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس گفت: 900 میلیارد ریال تسهیلات برای طرح های اشتغال فراگیر و روستایی این شهرستان اختصاص یافت. این طرح ها به تازگی در کارگروه های ملی، استانی و شهرستانی در حوزه جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان ، صنعت معدن و میراث فرهنگی و گردشگری است.وی اظهار داشت: اجرای این طرحها می تواند برای حدود سه هزار نفر از جوانان این شهرستان اشتغال ایجاد کند.
شعارسال:رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس گفت: 900 میلیارد ریال تسهیلات برای طرح های اشتغال فراگیر و روستایی این شهرستان اختصاص یافت.

بهنام بهداروند افزود: این طرح ها به تازگی در کارگروه های ملی، استانی و شهرستانی در حوزه جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان ، صنعت معدن و میراث فرهنگی و گردشگری است.
وی اظهار داشت: اجرای این طرحها می تواند برای حدود سه هزار نفر از جوانان این شهرستان اشتغال ایجاد کند.
وی گفت: این تسهیلات با هدف حمایت از بخش تولید‌ شهرستان و اشتغال فراگیر در قالب تسهیلات با نرخ 18 درصد و در حوزه روستایی با نرخ 4 الی 6 درصد و دوره تنفس سه ساله است.
بهداروند اضافه کرد: هم اینک طرح های اشتغال روستایی شهرستان فردیس به ارزش 250 میلیارد ریال و اشتغال 400 نفر تصویب و به بانکهای عامل معرفی شده است.
وی ادامه داد: همچنین در این راستا هشت طرح اشتغالزایی برای 60 نفر در این شهرستان عملیاتی و به مرحله اجرا رسیده است.
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس گفت: برخورد جدی با بکارگیری نیروی بیگانه غیرمجاز با توجه به اهمیت اشتغال برای کارگران و جوانان شهرستان فردیس در دستور کار قرار دارد.
بهداروند افزود: از کارفرمایان به ویژه کارگاه های ساختمانی درخواست می شود از جذب نیروی فاقد کارت کار استان البرز خودداری کنند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار17مهر 97، کد خبر: 83060701، www.irna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین