سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۴۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۵
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان با اشاره به اینکه ۸ هزار هکتار از اراضی میانکاله خشک شده است، گفت: همه دستگاه‌ها اطلاعات خود را در زمینه علاج‌یابی این پدیده به مشاوران مطالعه تحویل دهند.غراوی با بیان اینکه اداره کل شیلات استان برای دادن مجوز به پرورش‌دهندگان ماهیان خاویاری در قفس، با سرمایه‌گذاران همکاری لازم را داشته باشد، گفت: موانعی که در سواحل برای ایجاد اشتغالزایی و گردشگری وجود دارد با همکاری مسئولان استانی و کشوری برطرف شود.

شعار سال: میرمحمد غراوی در یازدهمین جلسه کمیته ساماندهی و مدیریت مناطق ساحلی استان گلستان با تاکید اینکه احداث 2 بندر تجاری و مسافری استان باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شود، اظهار داشت:‌ ‌ منابع طبیعی در یک ماه حریم طبیعی سواحل استان را به این کمیته ارسال کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان ‌گفت: از ظرفیت‌های خوب سواحل استان نیز باید در زمینه گردشگری و اشتغالزایی استفاده ویژه شود.

وی با اشاره به اینکه 5 میلیارد تومان اعتبار برای لایروبی کانالهای چاپاقلی و خوزینی تخصیص داده شده است، افزود: با لایروبی این 2 کانال آب دریای خزر به خلیج گرگان می‌رسد.

غراوی با بیان اینکه اداره کل شیلات استان برای دادن مجوز به پرورش‌دهندگان ماهیان خاویاری در قفس، با سرمایه‌گذاران همکاری لازم را داشته باشد، گفت: موانعی که در سواحل برای ایجاد اشتغالزایی و گردشگری وجود دارد با همکاری مسئولان استانی و کشوری برطرف شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان با ابراز تاسف از اینکه شهرستان‌های ترکمن، گمیشان و بندرگز با توجه به اینکه ماهیت ایجاد و تشکیل آنها فعالیت‌های بندری و تجاری ساحلی بوده است، گفت: هم‌اکنون این شهرها متاسفانه این کاربری‌ها را ندارد و تقریبا از حیث انتفاع خارج شده اند.

وی افزود: گرچه شاید طول نوار ساحلی ما چندان گسترده نباشد ولیکن انتظارات فراوانی جهت استفاده حداکثری و کارایی از همین مقدار اندک وجود دارد.

‌غراوی خاطر نشان کرد: طرح ICZM کار بسیار جامع و کاملی جهت مدیریت یکپارچه سواحل و پرهیز از موازی کاری است که طرح آمایش و ارزیابی استان نیز منطبق با کاربریهای تعریف شده در طرح ICZM بویژه شیلات و گردشگری است.

وی با اشاره به اینکه 8 هزار هکتار از اراضی میانکاله خشک شده است، تصریح کرد: همه دستگاه‌ها اطلاعات خود را در زمینه علاج‌یابی این پدیده به مشاوران مطالعه تحویل دهند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم تاریخ انتشار 3 آبان 97، کدمطلب: 1861259، www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین