سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۵۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
وزارت خارجه آمریکا در یک اقدام تبلیغاتی و در راستای جنگ روانی برای بزرگ نشان‌دادن تحریم‌ها علیه ایران شمارش‌گر بازگشت تحریمها را در سایت خود قرار داد.

شعارسال: وزارت خارجه آمریکا در یک اقدام تبلیغاتی و در راستای جنگ روانی برای بزرگ نشان‌دادن تحریم‌ها علیه ایران شمارش‌گر بازگشت تحریمها را در سایت خود قرار داد.

بازگشت تحریمهای اقتصادی آمریکا بعد از خروج از برجام یکی از مسائلی بوده که رسانه‌های غربی به‌شدت بر آن تأکید کرده‌اند. وزارت خارجه آمریکا نیز در راستای جنگ روانی و برای بزرگ نشان دادن تاریخ 13 آبان که برخی تحریم‌ها علیه ایران بازمی‌گردد شمارشگر بازگشت تحریمها را در سایت خود قرار داده است.

این در حالی است که از حدود 6 ماه قبل این تحریمها در صحنه عمل به‌اجرا گذاشته شده و اصطلاحاً اثر تحریمهای آمریکا بر اقتصاد ایران پیش‌خور شده است و به‌عقیده کارشناسان در روز 13 آبان هیچ اتفاق خاصی در کشور نمی‌افتد.

همچنین رئیس‌جمهور کشورمان در کنفرانس خبری در حاشیه نشست سازمان ملل گفته بود: هیچ تحریمی برای آینده وجود ندارد چراکه آمریکا تحریم‌های ماه نوامبر را زودتر اجرایی کرده است.


سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ،تاریخ انتشار 5آبان 97، کدمطلب1862384 www.tasnimnews.com،

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین