سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۶۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۹
دلباز: از همان موقع که کمیسیون اقتصادی در استان تشکیل شد قرار بود از ما عوارضی گرفته نشود، زمینی به ما رایگان داده نشد قرار بود تالار گردشگری شود اما شهرداری و معاون اقتصادی ما را به سمت بازار هدایت کردند.

شعارسال: دلباز: از همان موقع که کمیسیون اقتصادی در استان تشکیل شد قرار بود از ما عوارضی گرفته نشود، زمینی به ما رایگان داده نشد قرار بود تالار گردشگری شود اما شهرداری و معاون اقتصادی ما را به سمت بازار هدایت کردند.

 پیش از ظهر امروز نشست خبری سرمایه گذار جمعه بازار جدید یاسوج با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

سرمایه گذار جمعه بازار بیان کرد: این بازار در حال ساخت به شکل سنتی اسلامی با سازه های مدرن است که در جنوب کشور بی نظیر است.

دلباز گفت: رسانه ها قبل از انتشار خبر از ما سند بخواهند قطعه زمینی 17 هزار و ۱۰۰ متری با مشارکت بانک صادرات جمهوری اسلامی آقای نصر در مزایده سراسری در تهران برگزار شد و این زمین دو قطعه است یک قطعه را ما خریداری کردیم و قطعه ای خدماتی ورزشی بود و قطعه ای خدماتی رفاهی است و مستند دارم و شامل بازار می شد اما باز هم برای اینکه شهردار مطالبه ای بگیرد به تجاری تبدیل شد اما نیازی به این تبدیل نبود چون خود زمین رفاهی بود.

وی افزود: از همان موقع که کمیسیون اقتصادی در استان تشکیل شد قرار بود از ما عوارضی گرفته نشود، زمینی به ما رایگان داده نشد قرار بود تالار گردشگری شود اما شهرداری و معاون اقتصادی ما را به سمت بازار هدایت کردند.

دلباز ادامه داد: این ملک را خودمان خریداری کردیم، ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اصل زمین و ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اطراف زمین را خریدیم اکنون یک میلیارد تومان بدهکاریم، این زمین ملک شخصی من است قرار بود مجتمع تالار رفاهی بزنم اما پیشنهاد دادند به بازار تبدیل کنیم ما این وسط گیر افتادیم، 379 متر از زمین قرار بود بین من و بانک صادرات تعیین تکلیف شود هنوز یک میلیارد را پرداخت نکردم.

وی افزود: ما را دور زدند که پولی این وسط گیر شهرداری بیاید، برای تغییر کاربری نباید هزینه ای پرداخت کنیم ۸۰۰ میلیون هزینه تغییر کاربری پرداخت کردیم چک داده شده است، از خرید زمین تا شروع به کار ۱۰ میلیارد تومان هزینه کردیم، ۷ میلیارد تومان زمین را خریداری کردیم و تا کلنگ زدن ۳ میلیارد تومان هزینه کردم.

دلباز در ادامه اظهار کرد: 22هزار متر زمین در کار نبوده است ۱۷ هزار متر را من خریدم بقیه متعلق به بانک صادرات است ، این زمین کاربری مشخص داشت و مصوب شد عوارض پرداخت نکنیم اما برای جلوگیری از حرف و حدیث ها عوارض را پرداخت کردیم پیش بینی آینده را کردیم که مشکلاتی ایجاد نشود؛ در زمین و عوارض هیچ کمکی به ما نشد همه را پرداخت کردم کارمان را شفاف انجام دادیم که امروز به ما فشار وارد نکنند و تخریب نکنند.

وی گفت: هدف ما انجام کار است و قصد تخریب کسی را نداریم قانونی کار کردیم که کسی نگوید بالای چشمتان ابرو ما می توانستیم تا ۱۰ طبقه کار اجرا کنیم اما در یک طبقه کاری زیبا را اجرا کردیم.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس، تاریخ انتشار: 11آبان 1397 ، کدخبر: 112202، www.sobhezagros.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین