سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۶۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیاز به ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار است.مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پرداخت وام و تسهیلات توسط این صندوق گفت: در این بخش افزایش از ۳۰۰هزار فقره به ۴۰۰ هزار فقره وام و افزایش سقف تسهیلات به ۵ میلیون تومان با کارمزد ۵ درصد را داشتیم و از این طریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان در اختیار بازنشستگان قرار می‌گیرد.

شعار سال: جمشید تقی‌زاده دیشب در نشست رؤسای کانون‌های بازنشستگی استان آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: برای اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیاز به ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار است و امیدواریم با نگاه ویژه‌ای که دولت و در رأس آن رئیس‌جمهور به بازنشستگان دارند بتوانیم این کار را انجام دهیم.

وی افزود: امسال در بخش امور رفاهی نزدیک به ۲۰ درصد افزایش خدمات نسبت به سال گذشته داشتیم و کارهای خوبی انجام شده است.

تقی‌زاده ادامه داد : در بخش سفرها افزایش تعداد از ۱۰۰ هزار نفر به ۲۰۰ هزار نفر را داشتیم .

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پرداخت وام و تسهیلات توسط این صندوق گفت: در این بخش افزایش از ۳۰۰هزار فقره به ۴۰۰ هزار فقره وام و افزایش سقف تسهیلات به ۵ میلیون تومان با کارمزد ۵ درصد را داشتیم و از این طریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان در اختیار بازنشستگان قرار می‌گیرد.

احداث خانه امید در تبریز

تقی‌زاده خاطرنشان کرد: در صورت موافقت شهردار تبریز با اختصاص یکی از پارک‌های مرکز شهر، ما آمادگی کامل برای احداث خانه امید در شأن بازنشستگان را داریم.

وی همچنین از ارائه پیشنهاد به استاندار آذربایجان شرقی در خصوص احداث دهکده سلامت خبر داد و گفت : در صورتی‌ که استاندار با اختصاص یک زمین ۲۰ هکتاری موافقت کنند ما می‌توانیم دهکده سلامت را با استان آذربایجان‌شرقی در شمال‌غرب با تمام امکانات مورد نیاز بازنشستگان احداث کنیم.

در نشست رؤسای کانون‌های بازنشستگی استان با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مشکلات، درخواست‌ها، نقطه نظرات، دیدگاه‌ها، و پیشنهادات کانون‌های بازنشستگی استان طرح و بررسی شود.

افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با شرایط اقتصادی و تورم موجود در جامعه، افزایش سقف بیمه پایه و تکمیلی و ارائه خدمات دندانپزشکی در بیمه تکمیلی تمام نهادها، واگذاری مراحل مختلف تورهای گردشگری به کانون‌های بازنشستگی، تکریم جایگاه بازنشستگان و پیگیری جدی همسان‌سازی حقوق از جمله این درخواست‌ها بود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس تاریخ انتشار 11 آبان 97، کدمطلب: 13970811000081، www.farsnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین