سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۶۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
بانک پاسارگاد با نماد وپاسار، اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 31 شهریورماه 97 را در کدال بورس منتشر کرد.

شعارسال: بانک پاسارگاد با انتشار این اطلاعات و صورت های مالی، عملا زنگ بازگشایی نماد در بورس را به صدا درآورد و به نظر می رسد که با مساعدت سازمان بورس و در جهت حفظ منافع سهامداران، این نماد به زودی بازگشایی و سهم آن قابل معامله شود.

بر اساس اطلاعات صورت های مالی بانک پاسارگاد، این بانک در اکثر شاخص های مالی با رشد مثبت رو به رو بوده و سالی پربار را به سهامداران نوید داده است.

این اطلاعات حاکی است، جمع درآمدهای بانک پاسارگاد با رشدی 23 درصدی از 15.464.301 میلیون ریال در پایان ماه ششم سال گذشته به 19.086.768 میلیون ریال در پایان شهریورماه 97 رسیده است.

بر این اساس، سود عملیات در حال تداوم بانک پاسارگاد قبل از کسر مالیات، در پایان شهریورماه سال گذشته معادل 5.236.049 میلیون ریال بوده که با رشدی 35 درصدی به 7.066.494 میلیون ریال در پایان شهریورماه سال جاری افزایش یافته است.

در عین حال، سود(زیان) خالص بانک پاسارگاد در پایان نیمه اول سال 96 برابر با 5.236.049 میلیون ریال بوده که در پایان نیمه اول امسال به 6.263.311 میلیون ریال رسیده است که رشدی 20 درصدی را نشان می دهد.

در صورت های مالی بانک پاسارگاد، سود(زیان) خالص هر سهم در پایان شهریورماه امسال 124 ریال ذکر شده در که این رقم نسبت به رقم مشابه سال گذشته 19 درصد افزایش داشته است. سود خالص هر سهم این بانک در پایان شهریور 96 معادل 104 ریال بوده است.

در همین حال، درآمدهای کارمزدی بانک پاسارگاد 63 درصد و نتیجه مبادلات ارزی آن نیز 67 درصد رشد را نسبت به مقطع مشابه سال قبل نشان می دهد.

پیش بینی می شود که با تصمیماتی که سازمان بورس در جهت حفظ و صیانت از حقوق سهامداران اتخاذ می کند، نماد وپاسار نیز با انتشار این اطلاعات و صورت های مالی، به زودی بازگشایی شود تا معامله این سهم به روال گذشته برگردد.

این گزارش حاکی است، بانک پاسارگاد یک بانک خصوصی است که از سال 84 فعالیت خود را شروع کرده و هم اکنون با سرمایه 50.400.000 میلیون ریال به عنوان یکی از بانک های فعال در بورس، پروژه ها و برنامه های زیادی را برای ارتقای فعالیت های خود در دستور کار دارد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت اقتصاد برتر، تاریخ انتشار:12آبان1397 ، کدخبر: - : www.eghtesadbartar.com


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین