سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۷۰۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
استاندار گیلان مهمترین ماموریت فرماندار جدید بندر انزلی را استفاده از ظرفیت‌های منطقه آزاد برای اشتغالزایی عنوان کرد.

شعارسال: مصطفی سالاری در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان بندر انزلی به خصوصیات متمایز و برجسته بندر انزلی اشاره و اظهار داشت: این شهرستان دارای قدیمی‌ترین بندر استان و مواهب الهی همچون تالاب و دریا است که باید به آن ببالیم.

سالاری بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های طبیعی با رعایت ملاحظات زیست محیطی تاکید کرد و گفت: منطقه آزاد موقعیتی متمایز و قابل توجه برای انزلی و گیلان رقم زده که باید از منافع آن برای شهرستان، استان و در نهایت کشور استفاده کرد.

نماینده عالی دولت در گیلان مهمترین ماموریت فرماندار جدید بندر انزلی را استفاده از ظرفیت‌های منطقه آزاد برای اشتغالزایی اعلام کرد و یادآور شد: باید با نگاه، اقدام و پیگیری جامع از فرصت‌ها بهره گرفت و در این راه از ظرفیت مردم و خرد جمعی برای پیشرفت غافل نشد.

وی با بیان اینکه ورزشکاران بندر انزلی مدال‌های رنگارنگی در رقابت های ورزشی کسب کرده اند و در سطح کشور دارای جایگاه خوبی هستند، عنوان کرد: این شهرستان در حوزه هنری نیز ظرفیت های بالقوه ای دارد و باید به شکل ویژه ای به این حوزه بپردازیم.

سالاری با تاکید بر اینکه شهرستانی همچون بندر انزلی با برخورداری از ظرفیت های فراوان نباید بیکار داشته باشد، تصریح کرد: در این شهرستان ظرفیت هایی وجود دارد که می‌توان با استفاده از آنها حتی برای افراد جویای کار از سایر شهرستان ها نیز شغل ایجاد کرد و از این رو فرماندار جدید باید به درستی از ظرفیت ها استفاده کند.

وی خاطرنشان ساخت: تامین فضای آرام برای کسب و کار ، برنامه ریزی در فضایی آرام را می طلبد و به این وسیله می توان گام های مفیدی برداشت.

استاندار گیلان با قدردانی از تلاش‌های میرشمس مومنی زاده فرماندار پیشین بندر انزلی، بیان داشت: اسماعیل حیدری آزاد فرماندار جدید نیز کارنامه موفقی در حوزه های مختلف در کشور دارد که با توجه به تنوع تجربیات وی، بر موضوعات مختلفی اشراف پیدا کرده است.

وی حفظ وفاق و همدلی را موجب کسب نتیجه مطلوب دانست و گفت: فرماندار جدید باید همدلی موجود را حفظ کند زیرا تنش به نفع ما نیست و اگر هدف گذاری واحد باشد نتایج خوبی حاصل می شود.

سالاری اظهار کرد: ایجاد و حفظ همگرایی، همراهی و یکپارچگی، یکی از مهمترین وظایف حیدری آزاد برای شتاب دادن به مسیر توسعه شهرستان بندر انزلی است.

استاندار گیلان همچنین گفت: افزایش ارتباط با مردم، اصناف ، گروه ها ، بازار، تجار و قشرهای تاثیر گذار بندرانزلی از دیگر تاکیدات من به فرماندار جدید است.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار:31آبان1397 ، کدخبر: 688120: www.ilna.ir


اخبار مرتبط
برگزیده ها
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین