سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۷۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۲
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شورای اقتصاد کشور، بیش از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل سد چم شیر تصویب شد.وی افزود این اعتبار، بالاترین اعتبار تصویبی این جلسه بود و از مجموع ۴۸ طرح بررسی شده برای تامین منابع مالی از محل فاینانس، سه طرح در اولویت قرار گرفت.

شعارسال: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شورای اقتصاد کشور، بیش از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل سد چم شیر تصویب شد.

علی محمد احمدی افزود: این اعتبار، بالاترین اعتبار تصویبی این جلسه بود و از مجموع ۴۸ طرح بررسی شده برای تامین منابع مالی از محل فاینانس، سه طرح در اولویت قرار گرفت.

وی مهمترین این طرحها را سد چم شیر گچساران عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود که با تامین این اعتبار، سد چم شیر در اواخر سال آینده به بهره برداری برسد.

احمدی پیشرفت فیزیکی این طرح را ۷۷ درصد عنوان کرد و گفت: بیش از یکهزار نفر در این طرح مشغول به کار هستند و این طرح از طرحهای مهم برق آبی بزرگ کشور است.

وی افزود: این نیروگاه توان تولید ۵۰۰ مگاوات برق و آبیاری ۱۱۰ هزار هکتار از زمینهای کشاورزی پایین دست را دارد.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات،برگرفته از خبرگزاری مهر،تاریخ انتشار : 15آبان 97 ، کد خبر: www.mehrnews.com،4452309

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین