سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۸۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۹
به‌گفته معاون امور تالاب‌ها در دفتر زیستگاه‌ها و امور مناطق سازمان حفاظت محیط زیست براساس مصوبه ستاد احیای دریاچه ارومیه، باید ۳۰۰میلیون مترمکعب از حجم آب دریاچه ارومیه از طریق فاضلاب تصفیه شده تأمین شود.وی با بیان اینکه در کشورهای پیشرفته از آب تصفیه‌شده برای شرب نیز استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: فاضلاب تصفیه شده موضوع وحشتناکی نیست و نباید از آن هراس داشت. در صورتی که تصفیه آب به طور کامل و صحیح انجام شده باشد، قطعاً مشکلی ایجاد نخواهد شد.

شعار سال: مسعود باقرزاده کریمی درباره ورود فاضلاب تصفیه‌شده به دریاچه ارومیه گفت: این موضوع یکی از مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه است. منابع آبی که در شهرها استفاده می‌شود، به‌صورت فاضلاب در می‌آید و این آب تصفیه می‌شود و آبی است که به‌لحاظ استانداردهای آبی مورد مصرف کشاورزی است.

وی با بیان اینکه در کشورهای پیشرفته از آب تصفیه‌شده برای شرب نیز استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: فاضلاب تصفیه شده موضوع وحشتناکی نیست و نباید از آن هراس داشت. در صورتی که تصفیه آب به طور کامل و صحیح انجام شده باشد، قطعاً مشکلی ایجاد نخواهد شد.

باقرزاده کریمی خاطرنشان کرد: درصورتی که اجرای این طرح بدرستی انجام شود، قطعاً نتایج مثبتی برای ما به‌دنبال خواهد داشت.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری دیده بان ایران تاریخ انتشار 19 آبان 97، کدخبر: 53749، www.didbaniran.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین