سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۶۹۹۷۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۶
مریم بخشی در جمع مسئولین و کارشناسان ورزشی اداره کل و روسای هیئت های شطرنج و تکواندو که میزبانی المپیاد را در گیلان دارند ،گفت : المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور گیلان برای تمامی استان‌ها و ورزش کشور بسیار مهم و اثرگذار است .از این رو ما در تمامی ۷۸ رشته ورزشی دختران و پسران تیم داده ایم وحضور پررنگ داریم.

شعارسال: به دلیل اهمیت المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور گیلان در ۷۸ رشته دختران و پسران یعنی در تمامی رشته‌ها تیم در مسابقات شرکت داده است

مریم بخشی در جمع مسئولین و کارشناسان ورزشی اداره کل و روسای هیئت های شطرنج و تکواندو که میزبانی المپیاد را در گیلان دارند ،گفت : این المپیاد برای تمامی استان‌ها و ورزش کشور بسیار مهم و اثرگذار است .از این رو ما در تمامی ۷۸ رشته ورزشی دختران و پسران تیم داده ایم وحضور پررنگ داریم .

وی افزود :یکی از نقاط قوت این المپیاد ، حمایت مالی و معنوی از استعدادهای برتر تا المپیک جوانان و تیم‌های ملی بزرگسالان است که نگاهی بزرگ و حرکتی اثرگذار در تاریخ ورزش ایران به شمار می‌رود .

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت :خروجی طرح المپیاداستعدادهای برترورزش کشور را سالهای آینده در تیمهای ملی و مسابقات بزرگ خواهیم دید چرا که تیم های ملی قوی در سطح پایه ورزش آن کشور را تا چندین سال بیمه خواهد کرد.

مریم بخشی افزود ما در گیلان میزبان ۴۰۰ نفر از دختران و پسران شطرنج باز و ۴۰۰ نفر دختران تکواندوکار هستیم و تدابیر مختلف از روز افتتاحیه تا اختتامیه و حضور مسئولین ارشد وزارت و استان دیده شده است .

افتتاحیه رقابت‌های شطرنج و تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور ساعت ۱۰ صبح اول آذر در سالن بزرگ یادگار امام رشت برگزار خواهد شد.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی گیل سداد ، تاریخ انتشار:25 آبان 1397 ، کدخبر: 14314،www.gilsadad.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین