سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۱۳۸۲
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ساخت بیمارستان حاشیه شهر مشهد نیازمند اختصاص اعتبار در سال آینده است زیرا وزارت بهداشت پولی برای ساخت آن ندارد.

شعار سال: سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جمع خبرنگاران گفت: قرار بود ۵۰ درصد اعتبارات مورد نیاز برای ساخت بیمارستان حاشیه شهر از طریق تغییر کاربری یک قطعه زمین تامین شود، اما بعد از آن فرافکنی‌ها شروع شد و همه کار را به گردن دیگری انداختند.

وی تصریح کرد: اگر پول زمین در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گیرد، کار ساخت بیمارستان شروع خواهد شد و ما هم متعهد خواهیم بود که ۵۰ درصد دوم را تامین کنیموزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: درباره توسعه تخت‌های بیمارستانی در مشهد حرف زیاد گفته شده، اما هیچ‌کدام تحقق نیافته و الان هم خبری نیست و آقایان چه در دولت و چه کسانی که در مشهد صاحب امتیاز هستند فقط وعده داده‌اند.

قاضی‌زاده هاشمی افزود: بیمارستان حاشیه شهر در سفر رئیس جمهور به مشهد و با وعده استاندار وقت و وزارت راه و شهرسازی کلنگ‌زنی شد، همان موقع هم امید نداشتم که این پروژه عملیاتی شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار 3 آذر 97، کد مطلب: 6740533، www.yjc.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین