سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۲۵۷۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
مدیر پروژه شهرک سلامت گفت: با راه اندازی فاز دوم شهرک سلامت، اصفهان در آینده نزدیک به قطب درمان سرطان کشور تبدیل می شود البته در حال حاضر نیز کلینک های مرتبط با آن مشغول به کار هستند.

شعار سال: مسعود صرامی اظهار کرد: فاز دوم شهرک سلامت دو ماه است از دید ما به اتمام رسیده است اما فضاهای عمومی و تأسیسات آن هنوز جای کار دارد.

وی ادامه داد: این فاز می تواند توریسم سلامت را برای اصفهان رقم بزند اما مجوز بهره برداری از از آن از سوی معاونت درمان وزرات بهداشت به تازگی و در 10 روز اخیر صادر شده است.

سرمایه گذار و مدیر پروژه شهرک سلامت عنوان کرد: بخشی از دکورهای تعدادی از کلینک ها نیز باقی مانده که با تکمیل آن ها، دستگاه های لازم را به مرکز خود انتقال می دهندوی افزود: با راه اندازی این بخش ها، اصفهان در آینده نزدیک به قطب درمان سرطان کشور تبدیل می شود البته در حال حاضر نیز کلینک های مرتبط با آن مشغول به کار هستند.

صرامی خاطرنشان کرد: تمامی کلینک ها و آزمایشگاه ها و مراکز تصویربرداری مجهز تا ابتدای سال آینده افتتاح خواهند شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی صاحب نیوز، تاریخ انتشار 7 آذر 97، کد مطلب: 924446، www.sahebnews.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین