سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۲۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۰
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به حضور جوانان نوازنده رشتی در این معاونت گفت: ضمن دلجویی از این جوانان به آن ها پیشنهاد دادیم با ثبت یک تشکل موسیقی، امکان ادامه فعالیتشان را فراهم کنند.

شعار سال: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به حضور جوانان نوازنده رشتی در این معاونت گفت: ضمن دلجویی از این جوانان به آن ها پیشنهاد دادیم با ثبت یک تشکل موسیقی، امکان ادامه فعالیتشان را فراهم کنند.

محمدمهدی تندگویان با بیان اینکه نوع رفتار با این جوانان نوازنده خشونت‌آمیز و ناشایست بوده است، افزود: به این جوانان پیشنهاد دادیم تا یک تشکل موسیقی ثبت کنند و یا عضو یکی از تشکل‌های فعال در این حوزه شوند تا این معاونت نیز بتواند از فعالیت آن ها حمایت قانونی و حقوقی کندوی با بیان اینکه عضویت در سازمان‌های مردم نهاد امکان پیشرفت این گروه را نیز فراهم می‌کند، اظهار کرد: این چند جوان همه پایبند به اصول اخلاقی بوده و علی رغم فشارها با هیچ رسانه خارجی و معاند همکاری نکردند. با این وجود نوع برخورد با این جوانان که از این راه کسب درآمد می‌کردند، صحیح نبوده و باید از آن ها حمایت کنیم.

معاون ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه تعدادی از تشکل‌های این حوزه در بخش موسیقی خیابانی فعال هستند، گفت: با عضویت این جوانان در سازمان‌های مردم نهاد امکان حمایت ما نیز از آن ها فراهم می‌شود.

به گفته تندگویان در حال حاضر پرونده این جوانان مختومه شده و مشکل قانونی آن ها نیز برطرف شده استمعاون ساماندهی امور جوانان در مورد حل مشکل ثبت سمن‌های حوزه جوانان در توافق با وزارت کشور نیز گفت: این توافق نامه مربوط به یک ماه گذشته بوده و معاونت جوانان در انتظار امضای رئیس سازمان امور اجتماعی کشوربود تا اطلاعات تشکل‌ها را برای ثبت به وزارت کشور بفرستد.

تندگویان با بیان اینکه معاونت جوانان۱۰روز پیش دستور العمل نهایی شده را به معاونت اجتماعی وزارت کشور ارسال کرده است، اظهار کرد: با این وجود و بعد از۱۰روز نامه به معاونت جوانان برگشت داده شد. همچنین عنوان شد که معاونت جوانان باید ابتدا این نامه را امضا کند.

وی افزود: فردا این نامه از معاونت جوانان به وزارت کشور ارسال می‌شود و امیدواریم تا این بار امضای آن از سوی وزارت کشور۱۰روز طول نکشد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار 7 آذر 97، کد مطلب: 97090702924،www.isna.irاخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین