سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۲۹۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اینکه تهران در برابر حوادث کوچک نیز آمادگی ندارد، گفت: سوله‌های مدیریت بحران همچنان در اختیار تهیه‌کنندگان تلویزیونی قرار داشته و بازپس‌گیری نشده اند.

شعار سال: سلمان خدادادی با انتقاد از اینکه تهران نه تنها آمادگی لازم برای مقابله با حوادث بزرگ را ندارد بلکه از آمادگی برای مقابله با حوادث کوچک نیز برخوردار نیست، گفت: وقتی با بارش باران و برف تهران قفل می شود و مدیریت بحران از عهده مدیریت آن برنمی آید چگونه می تواند زلزله هفت ریشتری را مدیریت کند.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مدیریت بحران هیچ گونه آمادگی در برابر زلزله احتمالی پایتخت را ندارد، افزود: متاسفانه سوله های مدیریت بحران به تهیه کنندگان صدا و سیما اجاره داده شده و بازپس گیری نشده اند در صورت وقوع زلزله احتمالی اسکان مردم با مشکل مواجه خواهد شد؛ 80 درصد سوله های مدیریت بحران شهرستان ها ناقص هستند و هنوز تکمیل نشده اند به گونه ای که چهارسال گذشته اعتباری را به این منظور پیش بینی کردند اما هنوز ساخته نشده اند.

وی با انتقاد از اینکه ساخت برج های 15 طبقه در خیابان های 12 و کوچه های شش متری امدادرسانی به حادثه دیدگان را با مشکل مواجه می کند، تصریح کرد: با تخریب ساختمان ها حتی تردد عابران با مشکل مواجه می شود و هیچ خودرویی امکان رفت و آمد و امدادرسانی به حادثه دیدگان را ندارد بنابراین تعداد تلفات بسیار زیاد خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه تمامی دستگاه ها باید با مدیریت بحران همکاری لازم را داشته باشند، گفت: رییس ستاد بحران رییس جمهور بوده و وزیر کشور در نبود ایشان انجام وظیفه می کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی اسکان نیوز، تاریخ 9 آذر 97، کد مطلب: 15873: www.eskannews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین