سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۳۶۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۴
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: ۱۴ طرح عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی همزمان با سفر رئیس جمهور به این استان افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

شعارسال: سید حسن میرعماد اظهار داشت: این طرح‌ها در قالب‌ پروژه‌های متعدد و در بخش‌های مختلفی مانند طرح‌های گلخانه‌ای، آبخیزداری، آب و خاک، صنایع تبدیلی و تکمیلی و غیره افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه از محل تسهیلات بانکی و همچنین آورده شخصی سرمایه‌گذار آماده افتتاح شده است به میزان سرمایه‌گذاری انجام شده برای این طرح‌ها اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها با صرف اعتبار 319 میلیارد تومان آماده افتتاح شده و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه اجرای این پروژه‌ها زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی متعددی در بخش کشاورزی در استان سمنان را فراهم می‌کند اضافه کرد: در مجموع با افتتاح و یا آغاز عملیات اجرایی این پروژه‌ها برای یک هزار و 333 نفر شغل ایجاد می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه همزمان با سفر رئیس جمهور به استان سمنان 15 واحد گلخانه‌ای به بهره‌برداری می‌رسد گفت: با افتتاح این واحدهای گلخانه‌ای 12 هزار و 600 تن محصولات گلخانه‌ای به ظرفیت تولیدات گلخانه‌ای استان سمنان افزوده می‌شود.

میرعماد به میزان سرمایه‌گذاری انجام شده برای این واحدهای گلخانه‌ای اشاره کرد و گفت: این واحدها با صرف 6 هزار و 106 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گفته وی در این سفر 13پروژه آبخیزداری به مساحت 15 هزار هکتار، سفر30 پروژه توسعه و بهره‌برداری از گیاهان دارویی، 130 پرژوه طرح آبیاری تحت فشار افتتاح می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان افزود: در این سفر همچنین عملیات اجرایی 3 طرح حوزه کشاورزی در استان سمنان آغاز می‌شود.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 12آذر1397 ، کدخبر: 1890398: www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین