سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۴۳۴۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
در ماده 11 آمده است سازمان حفاظت محیط زیست موظف است با همکاری موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، استاندارد آلاینده های ورودی به خاک برای کاربریهای مختلف و استاندارد آلاینده های موجود در خاک برای پاکسازی محل های آلوده را ظرف شش ماه پس از ابلاغ این قانون تهیه و اعلام کند.
شعار سال : ماده ۱۱ لایحه حفاظت از خاک تصویب شد و همچنین لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات طرح های صنعتی و علائم تجاری در کمیسیون صنایع و معادن مجلس مراعا ماند.
وی افزود:کمیسیون صنایع و معادن سه ماده 11،15 و 19 لایحه حفاظت از خاک را بررسی کرد.ماده 11 با رای اکثریت اعضای تصویب شد و دوماده دیگر نیز در جلسه بعدی کمیسیون رای گیری خواهد شد.
در ماده 11 آمده است سازمان حفاظت محیط زیست موظف است با همکاری موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، استاندارد آلاینده های ورودی به خاک برای کاربریهای مختلف و استاندارد آلاینده های موجود در خاک برای پاکسازی محل های آلوده را ظرف شش ماه پس از ابلاغ این قانون تهیه و اعلام کند.شعارسال ، بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته از کانال سایه روشن

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین