سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۴۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۳
عضو مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی گفت: آخرین رصدها بیانگر نظر مثبت دولت روی رزم‌حسینی برای خراسان رضوی است اما گویا وی نپذیرفته است.وی با اشاره به اینکه به‌نظر می‌رسد با این شرایط استان همچنان با سرپرست استانداری باید به فعالیت خود ادامه دهد، افزود: براساس ارزیابی ما آقای رزم‌حسینی فرد مثبتی برای استان خراسان رضوی است.

شعار سالجواد کریمی‌قدوسی در مورد آخرین وضعیت انتخاب استاندار خراسان‌رضوی اظهار داشت: آخرین وضعیت و رصدی که صورت گرفته این بود که گویا دولت روی آقای رزم‌حسینی متمرکز است اما گویا خود ایشان این سمت را هنوز نپذیرفته است.

وی با اشاره به اینکه به‌نظر می‌رسد با این شرایط استان همچنان با سرپرست استانداری باید به فعالیت خود ادامه دهد، افزود: براساس ارزیابی ما آقای رزم‌حسینی فرد مثبتی برای استان خراسان رضوی است.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی در مورد اینکه آیا قرار نیست در این زمینه با وزارت کشور رایزنی شود، افزود: در این زمینه بارها پیغام دادیم و با وزیر کشور نیز شخصاً تلفنی تماس داشتیم و حضوری صحبت کردیم؛ اما خراسان‌رضوی استانی ویژه است و باید هماهنگی در استان باشد. امیدواریم تحولات مثبتی در دستور کار باشد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته خبرگزاری تسنیم تاریخ انتشار 17 آذر 97، کدخبر: 1893772، www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین