سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۶۴۷۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
در حاشیه بی‌اعتنایی دولتی‌ها‌ به افکار عمومی، داماد رئیس جمهور با حکم وزیر، به عنوان معاون وزیر صنعت منصوب شد!

شعارسال: داماد رئیس جمهور با حکم وزیر، به عنوان معاون وزیر صنعت منصوب شده است!/ کامبیز مهدی‌زاده پیش از آنکه داماد رئیس جمهور شود، مسئولیت اجرایی در سطوح بالای کشور را نداشته است!

طنز بی قانون برای انتصاب داماد روحانی به عنوان معاون وزیر صنعت

ازدواج شیرین ، طلاق شیرین تر داماد رئیس جمهور

چندماه قبل مراسم ازدواج دختر آقای روحانی برگزار شد. مراسم آنقدر بی سروصدا بود که بسیاری از مسئولین و حتی دولتی ها تا مدتی از آن بی خبر بودند.

مراسم در نهایت سادگی ،یک روز عصر و به صرف میوه و شیرینی و با حضور عده کم شماری از بستگان برگزارشد.

برخی بزرگان به آقای روحانی پیشنهاد کردند خبر این ازدواج ساده را منتشر کند،چون باعث امیدواری مردم می شود، اما رئیس جمهور ترجیح داد موضوع در بی خبری تمام شود.

خبر را محالفان رئیس جمهور هم داشتند اما دم برنیاوردند. موافقان او هم سکوت پیشه کردند.

 انتشار خبر انتصاب داماد جوان رئیس جمهور - که به نظر می رسد همان فردی باشد که چندماه قبل ازدواجش برگزار شده- به معاونت یکی از وزارتخانه ها ، هر چند شایسته سالارانه باشد ، آنقدر تلخ هست که شیرینی خبر چندماه قبل را از بین ببرد.

با یک دستور ساده آقای روحانی، مبنی بر اینکه دامادشان سمتش را طلاق بدهد می توان ، شیرینی آن ازدواج و حلاوت این طلاق را به هم آمیخت و به خاطرات بیادماندنی مردم،سنجاق کرد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت راه دانا، تاریخ انتشار: 26آذر1397 ، کدخبر: 1438907: www.dana.ir

و کانال های تلگرامی

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین