سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۷۰۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳
میزان کاهش قیمت خودروهای وارداتی در مورد خودروهای زیر 600 میلیون تومان تا 8 درصد و خودروهای بالاتر از این رقم تا 33 درصد است .سعید موتمنی با بیان اینکه در خودروهای داخلی 1 تا 3 میلیون تومان کاهش قیمت در بازار را شاهد هستیم ادامه داد: این کاهش قیمت در مورد خودروهای مونتاژی مانند هایما، سراتو ، اکسنت و .. نیز بین 5 تا 8 میلیون تومان می باشد.

شعارسال: میزان کاهش قیمت خودروهای وارداتی در مورد خودروهای زیر 600 میلیون تومان تا 8 درصد و خودروهای بالاتر از این رقم تا 33 درصد است.

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران از کاهش 1 تا 8 میلیون تومانی قیمت در خودروهای تولید داخل خبر داد.

سعید موتمنی  با بیان اینکه در خودروهای داخلی 1 تا 3 میلیون تومان کاهش قیمت در بازار را شاهد هستیم ادامه داد: این کاهش قیمت در مورد خودروهای مونتاژی مانند هایما، سراتو ، اکسنت و .. نیز بین 5 تا 8 میلیون تومان می باشد.

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران ادامه داد: هم اکنون قیمت خودروی پژو 2008 از 245 میلیون تومان به 232 میلیون ، سراتوی سایپا از 212 میلیون تومان به 200 میلیون ، هیوندا اکسنت کرمان موتور از 205 به 192 میلیون تومان ، هایمای اس 7 از 205 میلیون به 198 میلیون وهایمای اس 5 از 132 به 128 میلیون تومان کاهش یافته است

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه خودروهای وارداتی چه میزان کاهش قیمت را در روزهای اخیر تجربه کرده است گفت: میزان کاهش قیمت خودروهای وارداتی در مورد خودروهای زیر 600 میلیون تومان تا 8 درصد و خودروهای بالاتر از این رقم تا 33 درصد است.

کاهش قیمت ارز، فروش های روزهای گذشته خودرو سازان و عدم خرید و فروش خودرو در بازار در روزهای گذشته از جمله دلایل کاهش قیمت بود که از سوی رئیس اتحادیه خودرو عنوان شد.

موتمنی در ادامه با بیان اینکه دلالان نیز طی روزهای گذشته و به دلیل جلوگیری از زیان خودروهای خود را روانه بازار فروش کرده اند گفت: دلالان مدت ها خودروهای خود را به بازار عرضه نکرده بودند که هم اکنون و برای جلوگیری از ضرر اقدام به عرضه خودروها در بازار کرده که این موضوع به همراه نبود مشتری از دلایل کاهش قیمت خودرو در بازار است.

بر اساس این گزارش قیمت برخی از محصولات داخلی بر اساس اعلام اتحادیه خودروی تهران در بازار مطابق جدول زیر است.با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی عصر ایران، تاریخ انتشار:28 آذر 1397 ، کدخبر645480:www.asriran.com ، 

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین