سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۷۱۷۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۱
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به اینکه هم اکنون مردم با مشکلات متعدد اقتصادی و معیشتی مواجه هستند، گفت: بانک ها در وضعیت کنونی از فشار بر مردم به شدت پرهیز کنند.

شعارسال: به گزارش عصر چهارشنبه دفتر آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی وی در دیدار با مدیران تعدادی از بانک ‌های یزد افزود: وظیفه مدیران بانک هاست که همواره شرایط زندگی و اقتصادی مردم را در برنامه های خود مدنظر قرار دهند.

وی با بیان اینکه در زمان حال، خیلی از مردم در شرایط سخت اقتصادی به سر می برند و حتی نمی توانند امور اولیه خود را سپری کنند بر تعامل با مردم و رسیدگی به نیازهای آنها تاکید کرد.

امام جمعه یزد خاطر نشان کرد: مردم برای دریافت وام و تسهیلات به بانک های عامل مراجعه می کنند تا بخشی از مشکلات روزمره زندگی شان را تامین کنند، در حالی که حتی توانایی پرداخت اقساط خود در زمان تعیین شده را ندارند.

ناصری یزدی تصریح کرد: اگر بانک ها با پرداخت مبالغ کم به نیازهای مادی و ضروری مردم به خصوص قشرهای آسیب پذیر جامعه توجه داشته باشند دیگر فردی مجبور به مراجعه به نزول خواران نمی شود.

وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری بخش های مختلف و بانک ها، گره ای از کار مردم باز شود و مسائل اقتصادی موجب فشار بر مردم ضعیف جامعه نشود.


با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: 28آذر 1397 ، کدخبر:83140938 ،www.irna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین