سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۷۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
عضو شورای مرکزی مجمع خیرین کشور گفت: پرداختن به آسیب‌های اجتماعی از نیازهای کشور است و این امر مشارکت اجتماعی خیرین را می‌طلبد.

شعار سال: پرویز زارعی در نشست هم اندیشی با خیرین با بیان اینکه در این مملکت هر کسی که دچار مشکل و آسیبی می‌شود تحت پوشش بهزیستی قرار می‌گیرد. اظهار کرد: به عنوان مثال درمان اعتیاد کار سختی است چرا این قشر در بحث اشتغال مساله دارند و حتی در ارتباط برقرار کردن با آنان با مشکلاتی مواجه هستیم.

زارعی گفت: همچنین درمان بیماران مزمن روانی، بیماران ایدزی و جزامی نیز به بهزیستی محول شده است.

عضو شورای مرکزی مجمع خیرین کشور با اشاره به اینکه در حال حاضر ٣٠درصد کارتن خوابهای تهران اهل تهران نیستند و چنانچه شهرداری تهران یک درصد بودجه خود را در اختیارمان قرار دهد این مشکل را حل خواهیم کرد، اضافه کرد: همچنین در کشور ۵٠٠٠ مرکز اقامتی و سرپایی برای معتادان داریم.

وی با تاکید براینکه پرداختن به آسیب‌های اجتماعی از نیازهای کشور است، بیان کرد: این امر نیازمند مشارکت اجتماعی خیرین است.

زارعی گفت: باید تعاملی برای حل مشکلات اجتماعی وجود داشته باشد و اگر این مهم ایجاد شود خیلی از مشکلات حل خواهد شد.

عضو شورای مرکزی مجمع خیرین کشور اظهار کرد: می‌توان برای حل مشکلان اجتماعی و آسیبها از ظرفیت لرستانی‌های مقیم تهران بهره برد چرا که خیلی از مسئولین کلیدی و امنیتی کشور لرستانی هستند.

وی گفت: قرار است یکی از خیرین شیرخوارگاهی در خرم آباد ایجاد کند؛نیاز است در مورد صدور مجوز شهرداری مرکز استان همکاری لازم را داشته باشد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ 29 آذر 97، کد مطلب: 97092914867:www.isna.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین