سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۰۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۴
شماری از ساکنان مناطق مختلف یمن در اثر حمله های گسترده شورشیان و رژیم سعودی، شهید و زخمی شدند.

شعار سال:همزمان با ادامه روند توافق آتش بس در یمن، حمله های شورشیان و مزدوران و رژیم سعودی به صورت مستمر علیه مناطق مسکونی و مواضع رزمندگان همچنان ادامه دارد.

شبکه خبری المسیره نت یمن اعلام کرد: نقض آتش بس از جانب شورشیان و رژیم سعودی بیشتر در محور استان الحدیده صورت گرفته است.

شورشیان موجود در استان الحدیده در چند روز گذشته صدها بار محله های مختلف شهر الحدیده، فرودگاه شهر و مناطق الدریهمی، حیس، تحیتا، حاج الاسفل و را مورد هدف قرار داده اند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، شمار زیادی از ساکنان استان الحدیده در اثر حمله خمپاره ای شورشیان، شهید و زخمی شده اند.

همزمان با ادامه حمله خمپاره ای و توپخانه ای شورشیان، از منطقه الجاح الاسفل واقع در غرب استان الحدیده خبر می رسد، ده ها تن از شورشیان به منظور نفوذ، حمله گسترده ای را علیه مواضع رزمندگان در محور جنوبی آغاز کردند.

رزمندگان مستقر در محور جنوبی منطقه از همان ابتدا متوجه تحرکات شورشیان شدند و به سرعت با شورشیان درگیر شدند.

رزمندگان بعد از درگیری چند ساعته توانستند حمله را به طور کامل دفع کنند و شمار زیادی از شورشیان را کشته و زخمی کنند.

از محور شهر حیس نیز خبر می رسد، حمله گسترده شورشیان به محور غربی شهر با شکست روبرو شده است و رزمندگان با اقدام به موقع خود مانع نفوذ مزدوران شده اند.

بر اساس اعلام رسانه های یمنی، شورشیان از آتش بس ایجاد شده استفاده کرده اند و در حال انتقال تجهیزات و نیروهای جدید به استان الحدیده هستند.

حدود دو هفته از توافق بین نمایندگان یمنی با شورشیان و با نظارت برخی از کشورها می گذرد و تا کنون از جانب مزدوران و کشورهای ائتلاف بارها نقض شده است.
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شبکه اطلاع رسانی صاحب نیوز ، تاریخ 11 دی 97، کد مطلب: 156078:www.sahebnews.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین