سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۰۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۸
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از ارتقای رتبه 81 عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیات ممیزه خبر داد.

شعارسال: دکتر علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، گفت: در جلسه یکصد و بیست و هشتم هیات ممیزه، تعداد 68 نفر از اعضای هیات علمی در رشته های مختلف علوم انسانی، علوم اجتماعی، فنی و مهندسی، هنر، دامپزشکی از مرتبه مربی به استادیاری و 13 نفر از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین از ابتدای سال 1397 تعداد 538 نفر از مربی به استادیاری و 57 نفر از مرتبه استادیاری به دانشیاری و استادی ارتقاء یافته اند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته کمیسیون های تخصصی مرتباً تشکیل و زمان بررسی پرونده ها در کمیسیون ها تا حد یک سوم کاهش یافته است. همچنین به منظور هماهنگی بیشتر مقرر شد، جلسه مشترکی با دبیران کمیته های منتخب ارتقاء واحدها تشکیل شود تا روند آیین نامه ارتقاء و نحوه اجرای آنها مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایسکانیوز، تاریخ انتشار: 27آذر1397 ، کدخبر: 990184: www.iscanews.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین