سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۰۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
در مدرسه حجت "روستای پلگی سید" از توابع شهرستان زهک، هنگامی که یک دانش آموز در حال ریختن نفت درون چراغ نفتی بوده، ناگهان چراغ آتش گرفت و باعث شد پای دانش آموز با سوختگی مواجه شود.

شعار سال: در مدرسه حجت "روستای پلگی سید" از توابع شهرستان زهک، هنگامی که یک دانش آموز در حال ریختن نفت درون چراغ نفتی بوده، ناگهان چراغ آتش گرفت و باعث شد پای دانش آموز با سوختگی مواجه شود.

‌علی مرادی، ‌مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در خصوص حادثه آتش سوزی دبستان حجت پلگی شهرستان زهک توضیح داد: با وجود بخشنامه‌های ابلاغی به مدارس مبنی بر لزوم توجه به ایمنی مدارس، به علت سهل انگاری صورت گرفته، ابلاغ حکم مدیر مدرسه یاد شده، لغو و پرونده وی برای رسیدگی به هیئت تخلفات اداری ارسال شده است.

وی افزود: در موضوع درمان "علی توتازهی" دانش آموز پایه ششم دبستان "حجت پلگی‌"، براساس نظریه پزشک، او دچار سوختگی سطحی شده و درمان وی از سوی آموزش و پرورش شهرستان زهک در حال پیگیری است.

** مدرسه روستایی در بروجرد طعمه حریق شد

معاون عملیات سازمان آتش نشانی بروجرد گفت: مخزن نفت یک مدرسه در روستا دچار حریق شد.

 نادر موسیوند با اعلام این خبر، اظهارکرد: مخزن نفت یک مدرسه پسرانه ابتدایی در روستای تپه مولا دچار حریق شد.

وی تصریح کرد: پس از اطلاع از خبر مبنی بر آتش سوزی نیروهای امدادی به روستا اعزام شدند که خوشبختانه آتش مهار شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی بروجرد خاطرنشان کرد: این حادثه تلفات جانی در پی نداشت و علت آتش ‏سوزی در دست بررسی است.

* سومین آتش سوزی پیاپی مدرسه در سیستان وبلوچستان/ باز هم بخاری نفتی

 به گزارش  عصرهامون، صبح امروز بار دیگر در پی حادثه آتش سوزی با چراغ نفتی در یکی از مدارس سیستان وبلوچستان یک ‏دانش آموز پسر در مدرسه حجت روستای پلگی سید از توابع زهک دچار سوختگی از ناحیه پا شد.‏
 این اتفاق ناگوار در حالی رخ داد که علی رغم تاکید آموزش و پرورش، برخی از معلمان با سهل انگاری ‏و واگذاری پر کردن مخزن چراغ نفتی به دانش آموزان جان آنها را به خطر می اندازند.
 علی مرادی؛ مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان به خبرنگار #عصرهامون گفت: با ‏عنایت به بخشنامه های ابلاغی به مدارس و حساسیت ها و آموزش هایی که به مدیران مدارس ارائه شده است متاسفانه به علت سهل انگاری، مدیر این مدرسه "لغو ابلاغ" و پرونده وی به هیئت تخلفات اداری ‏ارسال شد‎.‎
وی گفت: اقدامات لازم برای درمان "علی توتازهی" دانش آموز حادثه دیده توسط آموزش و پرورش شهرستان زهک در حال ‏پیگیری است.‏

"علی توتازهی" دانش آموز دیگری در سیستان وبلوچستان که قربانی سوختگی از ناحیه ۲ پا به دلیل آتش سوزی ناشی از بخاری نفتی شد.

در پی این حادثه مدیر مدرسه "لغو ابلاغ" شد.

* گازگرفتگی ۱۲ دانش آموز مدرسه‌ای در تبریز

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی:  بخاری گازی در کتابخانه مدرسه‌ای در تبریز حادثه ساز شد.

در این حادثه ۱۰ نفر از دانش آموزان توسط اورژانس سرپایی درمان شده و دو نفر به بیمارستان انتقال یافتند.

وضعیت تمامی مسمومان مساعد گزارش شده است.
اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شعار سال
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین