سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۰۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
یک سال از آتش سوزی در کشتی سانچی گذشت.، در سالروز این فاجعه، خانواده قربانیان حادثه مقابل ساختمان شرکت ملی نفتکش ایران جمع شدند و با مراسم سنج و دمامه‌زنی عزاداری کردند.

شعار سال: ۱۶ دی ماه سال قبل بود که نفتکش سانچی در دریای چین با یک کشتی کوچک فله‌بر برخورد کرد و شعله‌ور شد. سانچی عریض و طویل، یک هفته تمام در آتش سوخت و بالاخره بدون آنکه پیکر ۲۹ سرنشین از ۳۲سرنشین آن پیدا شود به طور کامل زیر آب رفت. شدت آتش سانچی به حدی بود که حتی گارد ساحلی کرهٔ جنوبی، تیم های امداد و نجات چین و هواپیمای گشت دریایی آمریکا هم نتوانستند آتش را مهار کنند.

حالا یک سال بعد، در سالروز این فاجعه، خانواده قربانیان حادثه مقابل ساختمان شرکت ملی نفتکش ایران جمع شدند و با مراسم سنج و دمامه‌زنی عزاداری کردند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین، تاریخ انتشار 16 دی 97، کد مطلب: 1219791، www.khabaronline.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین