سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۱۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
روز گذشته جمعی از خریداران خودرو که محصول خود را از گروه خودروسازی سایپا و پارس خودرو پیش‌خرید کرده‌اند در اعتراض به عدم تحویل خودروی خود در نمایشگاه بین‌المللی خودرو در شهر آفتاب تهران تحصن کردند.

شعار سال: تحصن‌کنندگان نسبت به عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی محصولات رنو از شرکت سایپا و پارس خودرو معترض بودند. این افراد با نشستن در اطراف غرفه شرکت سایپا و چیدن پوسترهایی حاوی مطالبات خویش روی زمین، اعتراض خود را به نمایش گذاشتند. بنا بر این گزارش، در برخی از برگه‌ها نوشته شده است: «سایپا، خودروی ما کجاست؟»، «آقای محمدرضا سروش، مدیر عامل سایپا! عذرخواهی دردی از ما دوا نمی‌کند. لطفا پاسخگو باشید». در بخشی دیگر از اعلامیه‌های اعتراضی این افراد آمده است: «یک سال است با پول ما، روزگار خوشی را گذراندید و به روی خود نیاوردید، به وظیفه ذاتی خود عمل و تکلیف ثبت‌نام‌کنندگان محصولات رنو را مشخص کنید». گفتنی است مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا دوشنبه گذشته در حاشیه بازدید از نمایشگاه خودرو در پاسخ به اینکه «با توجه به خروج رنو، چگونه شما به تعهدات خود در قبال مشتریان عمل خواهید کرد»، گفت: همکاران ما پیگیر هستند تا خودروهای جایگزین جدید سفارش‌گذاری و معرفی شود اما طبیعتا این موضوع زمان‌بر است. وی در پاسخ به این سؤال‌که آیا خودروهای جایگزین با خودرویی مثل ساندرو برابری خواهد کرد، افزود: شاید برابری نکند. به هر حال محدودیت ایجاد شده و ما هم باید با توجه به محدودیت‌ها خودمان را تنظیم کنیم. ما برای جایگزینی در حال بررسی امکانات هستیم و امیدواریم تا یک ماه آینده به جمع‌بندی در این باره دست یابیم. گفتنی است هاشم یکه‌زارع، مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز در پاسخ به این پرسش مهر که وقتی از شما در روز امضای قرارداد پژو درباره بدعهدی قبلی فرانسوی‌ها و عدم پرداخت غرامت سوال شد، گفتید نگاه ما به آینده است نه گذشته، حال که پژو از ایران رفته، منافع ملی چه می‌شود،‌ گفت: «سال 1391 پژو به ایران پشت کرد و رفت ولی امسال عقب عقب رفت.»

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت خبروان، تاریخ 18 دی 97، کد مطلب: 21419224:www.khabarone.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین