سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۲۰۳۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷
نایب رئیس شورای شهر مشهد گفت: متأسفانه در طی یک سال گذشته به دلیل افزایش نرخ ارز و به‌طورکلی معضلات اقتصادی، شرایط خوبی در زمینهٔ اشتغال نداشته‌ایم.
شعار سال: نایب رئیس شورای شهر مشهد گفت: متأسفانه در طی یک سال گذشته به دلیل افزایش نرخ ارز و به‌طورکلی معضلات اقتصادی، شرایط خوبی در زمینهٔ اشتغال نداشته‌ایم.

حمید رضا موحدی‌زاده گفت: با توجه به شرایط اقتصادی شاهد رکود در کشور و به‌تبع در شهر مشهد هستیم که در حوزه ساخت‌وسازها نیز تأثیری مستقیم داشته است و هرچه این شرایط ادامه پیدا کند شاهد کاهش عوارض و پروانه ساختمان خواهیم بود و در نتیجه درآمدهای شهرداری‌ها کاهش می‌یابد.

وی افزود : در این مواقع گاه مصوباتی در مجلس و یا دولت هم تصویب می‌شود که اختیارات شهرداری‌ها را کاهش می‌دهد که در این شرایط سخت قطعاً مدیریت‌های شهری با مشکلاتی جدی مواجه می‌شوند.

وی در پایان گفت: راه حل این مشکلات و معضلات تنها این است که اختیارات را به شهرداری‌های و شوراهای شهر برگردانند و تمام اختیارات تنها در تهران متمرکز نشود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایران، تاریخ انتشار: 22 دی 1397، کدخبر: 714332 ، www.ilna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین