سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۲۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
فرماندار شهرستان البرز گفت: با پیگیری احکام صادره از سوی دستگاه قضایی در خصوص تخلف دو عضو شورای شهر الوند، این احکام در کمتر از ۲۴ ساعت اجرا و تا کنون منجر به اعمال قانون شده است.
شعار سال: فرماندار شهرستان البرز گفت: با پیگیری احکام صادره از سوی دستگاه قضایی در خصوص تخلف دو عضو شورای شهر الوند، این احکام در کمتر از ۲۴ ساعت اجرا و تا کنون منجر به اعمال قانون شده است.

رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز گفت:با پیگیری فرمانداری شهرستان احکام صادره از سوی دستگاه قضایی در خصوص تخلف دو عضو شورای شهر الوند، این احکام در کمتر از ۲۴ ساعت اجرا و تا کنون منجر به اعمال قانون در مورد این افراد شده است و فرمانداری شهرستان با توجه به حیطه وظایف قانونی خویش برای برخورد با متخلفین اقدام کرده است.

وی ادامه داد: تخلف صورت گرفته از سوی یکی از اعضاء شورا مربوط به دوره پیش بوده و روند بررسی قضایی تا صدور حکم آن به سال جاری ختم و اجرایی شده است.

گروسی اظهار کرد: در خصوص بررسی پرونده اخیر عضو شورای شهر الوند نیز روند قانونی طی شده و حکم مربوطه اجرایی شده است، تا در زمان مقرر با صدور رای شورای حل اختلاف عضو مذکور عزل و عضو علی البدل معرفی شود.

فرماندار البرزگفت: در خصوص بهبود وضعیت مدیریت شهری الوند نیز قطعا با همراهی دستگاه‌های نظارتی بزودی شاهد تحولات مثبت در این زمینه خواهیم بود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: 22 دی 1397،کدخبر: 6793941 ، www.yjc.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین